Skocz do zawartości

Klasyczny temat po patchowaniu UxStyle Core


Ernii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ostatnio bawiłem się w motywy na pólpit i znalazłem program Uxstyle core beta. Instalacja przebiegła bardzo gładko, niestety po restarcie mojego pc wszystkie pulpity otrzymały motyw windows 98 lub 2000. Gdy próbuje zmienić skórkę pojawia mi się komunikat: Zapobieganie wykonywania zadań" a pod spodem: System windows zamkną program" i pod tym napisem pokazuje mi w nazwie programu: "uruchamia DLL jako aplikacje" a pod spodem " Microsoft Corporation " . Prosze o pomoc, i z góry dziękuje. Mój PC to Win XP Home Edition Silver Pack 3

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Usuń program wg tych kroków:

  • Zdeaktywuj komponenty zasadnicze. W programie Autoruns w karcie Services skasuj usługę UnsignedThemes + w karcie Drivers skasuj sterownik uxpatch. Zresetuj system.
  • Uruchom ten diagnostyk MS: KLIK. Wybierz tryb auto i na liście komponentów wyszukaj wpis instalacyjny UxStyle Core do usunięcia.
  • Skasuj z dysku te obiekty:
    C:\WINDOWS\UnsignedThemesSvc.exe
    C:\WINDOWS\system32\drivers\uxpatch.sys

2. Wejdź do ustawień kompozycji Windows i ustaw domyślny styl systemu.

 

 

PS. Inny darmowy program działający w podobnej technice jak UxStyle Core (patch w pamięci) to Allure.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...