Skocz do zawartości

Mw3 Błąd utracono połączenie z serwerem


Kubayo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim . 

Zwracam się do was o pomoc ponieważ jakiś czas temu kupiłem xbox one s i nie mogę grać w Coda.  Za pierwszym razem jak uruchamiam konsole odrazu wyskakuje mi powyższy błąd.  Resetowałem modem , odłączałem od kontaktu , można powiedzieć że próbowałem już wszystkiego . Dopiero gdy uruchomie na nowo konsole to łączy mi Internetem lecz to też na dłuższą metę nie zdaje egzaminu ponieważ zagram 3 mecze , wchodzi lag i znowu to samo . 

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.  

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ciężko powiedzieć, co może być nie tak. Jak inne gry? Sprawdzałeś? Jesteś podłączony po kablu, czy WiFi? Jak rozłączy cię z serwerami gry, to konsola ogólnie jest online, czy też offline?

 

Ogólnie ten błąd oznacza (Hueneme-Concord) w Call of Duty problemy z połączeniem internetowym. Może być spowodowany słabym sygnałem, błędami serwera lub innymi problemami technicznymi związanymi z grą.

https://www.oneesports.gg/call-of-duty/how-to-fix-hueneme-concord-mw3/

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gry to mam tylko MW3 i MW2. Teraz właśnie mnie wyrzuciło i było napisane : ,, oczekiwanie na przekaźnik ".  Chwilę odczekałem i znowu utracono połączenie z serwerem . Jutro będę dzwonić do dostawcy Internetu.  Możliwe że to coś od niego. A konkretnie myślę że to wina modemu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...