Skocz do zawartości

predator sense nie chce się zainstalować ph317-51


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
9 godzin temu, Illidan napisał(a):

Masz jakiś komunikat o błędzie? Wyświetla się coś? Co pisze w dzienniku zdarzeń ewentualnie? Zaktualizuj system, jeśli po reinstalacji tego nie zrobiłeś i  zobacz działanie programu. Sprawdź także, czy nie ma nowszej wersji oprogramowania.

Błędu żadnego nie ma tylko instalator się zatrzymuje, System mam zaktualizowany do najnowszej wersji, Wersja programu jest tylko jedna dostępna na stronie producenta więc zakładam że jest to najnowsza wersja, W dzienniku zdarzeń podczas próby instalacji widać błąd

 

Nie można uruchomić usługi. System.NullReferenceException: Odwołanie do obiektu nie zostało ustawione na wystąpienie obiektu.
   w IronCity.Core.Server.CoreServer.Start()
   w XtuService.XtuService1.OnStart(String[] args)
   w System.ServiceProcess.ServiceBase.ServiceQueuedMainCallback(Object state)

 

podsyłam parę ss które pokazują folder instalatora predator sense, moment instalacji na której się zatrzymuje oraz dziennik zdarzeń

4.png folder instalacyjny predator sense.png 2.png 3.png
Odnośnik do komentarza

NIe wiem, jakie ten program ma wymagania, ale może po prostu brakuje w systemie jakiegoś składnika, który jest potrzebny do uruchomienia tego programu, a który był w poprzedniej instalacji. Może chodzi Microsoft Redistibutable Visual C++,ewentualnie o NET.Framework? Patrzyłeś czy program ten ma jakieś wymagania?

Spróbuj też instalacji jako administrator, kliknij na instalkę p. p. myszy i wybierz z menu "Uruchom jako administrator". Wyłącz też antywirus na czas instalacji, może on coś blokuje, ale to raczej nie to, bo jakoś o tym stosowany komunikat.

Zainstaluj że strony producenta także wszystkie sterowniki.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Illidan napisał(a):

NIe wiem, jakie ten program ma wymagania, ale może po prostu brakuje w systemie jakiegoś składnika, który jest potrzebny do uruchomienia tego programu, a który był w poprzedniej instalacji. Może chodzi Microsoft Redistibutable Visual C++,ewentualnie o NET.Framework? Patrzyłeś czy program ten ma jakieś wymagania?

Spróbuj też instalacji jako administrator, kliknij na instalkę p. p. myszy i wybierz z menu "Uruchom jako administrator". Wyłącz też antywirus na czas instalacji, może on coś blokuje, ale to raczej nie to, bo jakoś o tym stosowany komunikat.

Zainstaluj że strony producenta także wszystkie sterowniki.

Pobrałem obie te rzeczy ale nie stety nic to nie zmieniło ale dzięki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Illidan napisał(a):

Ok, także pobierz jeszcze wszystkie aktualizacje jak pisałem, systemu sterowników, bo nie przez czy to zrobiłeś. I właśnie może to rozwiąże problem. Próbowałeś instalacji jako administrator?

czarna magia zainstalowałem wszystkie takie rzeczy które mogą do głowy przyjść upewniłem się że wszystko jest zaktualizowane oraz uruchomiłem to jako administrator nic się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...