Skocz do zawartości

Uszkodzony telewizor MANTA LED2204


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu niechcący usiadłem na pilocie od telewizora MANTA LED2204 i pękła w tym pilocie zielona płytka i pilot przestał działać ale kanały i głośność zmieniałem w dekoderze LINBOX AVIRA HDTR 875 pilotem od dekodera. Od kilku dni w telewizorze MANTA LED2204 cały czas pokazują na całym ekranie się kolory biały, niebieski, czerwony, zielony, czarny i zmieniają się co 3 sekundy. Gdy ten telewizor jeszcze działał to gdy podłączyło się go do gniazdka to żeby się ekran włączył to trzeba było wcisnąć przycisk na górze tego telewizora ale dało się go też włączyć przyciskiem do przewijania od dekodera mimo że ten pilot od dekodera teoretycznie służył tylko do tego dekodera. Przycisk zmiany kanały od pilota od dekodera uruchamiał menu ustawieniowe w tym telewizorze ale tylko uruchamiał i sterować się w tym menu nic nie dało dlatego że to jest pilot od dekodera. Działanie przycisków od dekodera na tym telewizorze to czysta loteria jak ten telewizor zareaguje na który przycisk. Zacząłem po kolei wciskać różne przyciski w tym pilocie od tego dekodera i w tym telewizorze pokazała się jakaś dziwna tabela co ją pierwszy raz zobaczyłem ze szczegółowymi informacjami o tym telewizorze i zaczęły się pokazywać te kolory na pełnym ekranie i się zmieniać co 3 sekundy. Teraz po włączeniu tego telewizora do gniazdka od razu włącza się ekran i wyświetlają się na pełnym ekranie kolory i na środku jest napis brak sygnały mimo ze dekoder jest podłączony do tego telewizora i ten telewizor przestał reagować na wszystkie przyciski od tego pilota z dekodera i też na wszystkie przyciski na górze tego telewizora. Czy się w ten telewizorze włączył jakiś tryb co nie da się z niego wyjść czy zepsuła się jakaś część w tym telewizorze.
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...