Skocz do zawartości

Niestartujący pc po resecie ustawień sieciowych oraz przywracaniu systemu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

kilka dni temu komputer przeszedł małą infekcję, nie jestem w stanie teraz dokładnie stwierdzić czym aczkolwiek malwarebytes sobie z nią od razu poradził.

 

Dziś pojawiły się problemy z siecią (po połączeniu vpn do sieci różnych klientów nadal sieci wewnętrzne nie działały).

Gdy ponowna instalacja oprogramowania vpn nie pomogła zdecydowałem się przywrócić ustawienia sieciowe z poziomu windowsa. Nastąpił restart komputera.

 

Komputer włączał się jednak po logowaniu otrzymywałem komunikat mówiący ze system napotkał problem i w ciągu jednej minuty nastąpi restart. Po restarcie zawsze to samo.

 

Zdecydowałem się na przywrócenie systemu do stanu sprzed infekcji, po wykonaniu tej czynności system nie bootuje się w ogóle.

 

Podczas bootowania uruchamia się diagnostyka i próba automatycznej naprawy która zawsze kończy się niepowodzeniem.

 

W podanym pliku logu kod błedu to 0x57 - bootres.dll uszkodzony.

 

Log z FRST w załączniku.

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

2018-12-06 01:04 - 2018-12-07 12:18 - 000000000 ____D C:\Program Files (x86)\DAL
2018-12-06 01:04 - 2018-12-06 01:04 - 000140800 _____ C:\Users\krzys\AppData\Local\installer.dat
2018-12-06 01:03 - 2018-12-07 12:18 - 000000000 ____D C:\Program Files\Charlestown

Znasz te powyższe?

 

Załóż temat w dziale https://www.fixitpc.pl/forum/59-windows-10/

Może tam ktoś będzie wiedział, co dolega Twemu komputerowi?

 

jessi

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...