Skocz do zawartości

Błąd 0xc0000007, uniemożliwione usunięcie programu AVG, odmowa dostępu do większości funkcji administratora.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam mianowicie spory problem.
Wszystko zaczęło się od tego, iż chciałem zainstalować antywirus na komputerze; AVG FREE. 
Wszystko super, świetne fajnie...do czasu. Instalacja nie powiodła się w połowie, a więc chciałem zainstalować AVG raz jeszcze. Okazało się, że jednak skubaniec utworzył ikonę na pulpicie, a nawet działał w tle. Niestety; nie mogłem usunąć folderu AVG (odmowa dostępu), ani zakończyć procesu(też odmowa dostępu), ani go włączyć(po kliknięciu w niego dwa razy nic się nie działo, nawet przy uruchomieniu jako administrator). Zrestartowałem komputer, a on nadal był. Pobrałem AVG remover od producenta i ten nie zdziałał nic, kompletnie nic ukazując mi komunikat, że nie znaleziono żadnych komponentów. Ostateczni chciałem usunąć go za pomocą wejścia w regedit, jednak i tam mi się nie udało. O ile dobrze pamiętam, to okienko dialogowe informowało mnie o jakimś błędzie(?) klucza. 
Myślałem nad użyciem samego combofix, jednak szczerze wolałem wpaść na forum i spytać bardziej zaawansowanych ludzi od tego.
Proszę o pomoc!

Z góry nie jestem pewien czy to wirus, a może jakiś błąd, dlatego przepraszam za ewentualnie umieszczenie postu w złej kategorii.

Shortcut.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...