Skocz do zawartości

Wolne otwieranie stron firefox i opera, a internet ok


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia bardzo wolno, albo wcale(mielą często bez efektu) nie otwierają się strony w przeglądarkach z których korzystam, tj. firefox i opera. Poczta (outlook) i inne programy podłączone do neta działają bez zarzutów (chociaż zauważyłem że outlook długo wyszukuje jak czegoś szukam kiedyś to było raz dwa), tylko ze stronami jest problem. Nic ostatnio nie instalowałem, a strony raczej odwiedzam te same. Strona google ładuje się szybko, rezultaty wyszukiwań też są szybko. Nie mogłem wykonać pełnego skanu GMER(wszystkie pozycje zaznaczone) ponieważ AVAST go blokuje. Udało się zaznaczyć: Moduły, procesy, biblioteki, usługi, rejestr, pliki. W załączniku skany i info o problemie z AVAST. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Załączniki dodane

GMER raport.txt

FRST.txt

Addition.txt

post-19436-0-87820000-1499774087_thumb.jpg

Edytowane przez kamilkra
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem dlaczego załączył się tylko jeden plik, jak mogę w trybie edycji dołączyć kolejne pliki?

 

No właśnie, brakuje 3 raportów: FRST, Addition, Shortcut - mam nadzieję, że te chcesz załączyć. 

 

Dodasz je klikając w Edytuj w prawej, dolnej sekcji postu, a następnie już w panelu szybkiej edycji w środkowej, dolnej strefie klikając w Użyj pełnego edytora

Na dole będzie widoczna sekcja Dodaj plik - z niej skorzystaj.

 

PS. Na przyszłość, możesz śmiało dodać w takiej sytuacji raporty jako nowy post. To przyśpieszy pomoc, a dla mnie łączenie postów to dosłownie 3 kliknięcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...