Skocz do zawartości

Problemy z wirusem, brak możliwości usunięcia folderów i nowa wyszukiwarka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z wirusami na komputerze. Od kilku godzin skanuje i usuwam podejrzane pliki, ale mimo wszystko problem nadal istnieje, a każdy kolejny skan pokazuje zagrożenia w ilości 55-75. Skan wykonuję AdwCleaner'em, a usuwałam nim zagrożenia wielokrotnie. Problem w tym, że przeglądarka chrome sama się włącza i co chwile odpalają się nowe karty z reklamami. Dodatkowo pojawiła się nowa przeglądarka jako strona startowa (mimo, że w ustawieniach jest google), która nazywa się navsmartin.com i pojawia się ona nie tylko w chrome, ale także w firefox'ie. W folderze Pliki programów (86) powstał folder Maoha, którego nie mogę usunąć, bo wyświetla się komunikat, że plik jest w użyciu. Próbowałam w menedżerze zadań znaleźć ten plik, ale nadal mi to nie wychodzi.

Te wszystkie "nowości" spowalniają pracę mojego komputera, a reinstalacja chrome nie pomaga. Niżej jest raport ostatniego skanu. Prosiłabym o pomoc, bo już nie mam pomysłu co mogę zrobić.

Edytowane przez Rucek
Czekamy na poprawne dodanie logów.
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...