Skocz do zawartości

EasyOpenWeb po raz kolejny...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w celu usunięcia tego ustrojstwa. Widziałem, że były już tematy o tym, ale czytałem że każde rozwiązanie jest indywidualnie dostosowane do każdego użytkownika.

 

 

Opis problemu: Podczas uruchamiania przeglądarki Google Chrome (nowa karta tego nie dotyczy, tylko jak uruchamiam program), niezależnie od tego czy są ustawione strony startowe czy nie, pojawia się strona hxxp://www.easyopenweb.com. Na początku tylko ona się pojawiała, ale po jakimś czasie następuje przekierowanie do strony hxxps://www.pageol.com/.

 

Próby rozwiązania problemu: Próbowałem użyć programu (1) AdwCleaner (zawsze tylko wystarczał i wszelkie śmieci usuwał), ale nie podziałało. Użyłem również (2) Malwarebytes Anti-Malware oraz (3) HitmanPro również bez żadnego skutku. (4) Resetowałem ustawienia przeglądarki, (5) odłączałem konto google, nadal nie pomogło. 

 

Potrzebne logi: FRST.txt, GMER.txtAddition.txt oraz Shortcut.txt. Wszystko w załącznikach.

 

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam, Paweł.

 

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat zamykam, ale skomentuję na koniec.

 

Problemem był program WindowsTM:

 

==================== Zainstalowane programy ======================

WindowsTM (HKLM-x32\...\WindowsTM) (Version: 1,2,60122,1018 - )

==================== Usługi (filtrowane) ====================

R2 TMKernelHelpU; C:\WINDOWS\SysWOW64\TMKernelU.dll [470016 2016-03-11] (Smart Software, Inc.)
S3 TMService; C:\Program Files (x86)\WindowsTM\TMService.exe [232448 2016-03-11] (Smart Software, Inc.)

===================== Sterowniki (filtrowane) ======================

R2 TMKernel; C:\WINDOWS\system32\drivers\TMKernel.sys [180264 2016-03-11] (Smart Software, Inc.)
S2 trayhttps; \??\C:\Windows\system32\drivers\avcismmn.sys [X]

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...