Skocz do zawartości

Przekierowania na strony z reklamą, grami i zakładami sportowymi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam przeglądarki IE, Chrome, Mozilla i Opera. Od pewnego czasu przy przeglądaniu stron każda z nich co kilka kliknięć przekierowuje na strony z reklamami, grami (także xxx) i zakładami sportowymi. Mam antywirusy eset i adwcleaner, ale nic nie znajdują. Temat już raz się tu pojawił (listopad 2015, jerry1959), ale jest zamknięty. Mam skany FRST i GMER. Mogę liczyć na pomoc?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Log  (tekst) wklej na

Logi są zniekształcone, choć wyraźnie pisałam, by wklejać, a nie plik.

 

Ale nawet w tych zniekształconych logach widać, że nie masz żadnego "reklamiarza", jest OK.

 

Mogłabym podać kosmetyczne usuwanie, ale na podstawie zniekształconych logów trudno byłoby ułożyć Skrypt.

HKUS-1-5-21-343818398-1078081533-725345543-1004...Winlogon: [shell] C:WINDOWSexplorer.exe, C:Documents and SettingsJurekUstawienia lokalneTempshfusion.exe <==== UWAGA
StandardProfileAuthorizedApplications: [C:Program FilesLuckyBrowseappLuckyBrowse.exe] => Enabled:LuckyBrowse

jessi

Odnośnik do komentarza

Dzięki, to skąd się te przekierowania biorą? Oboje z żoną jesteśmy dziennikarzami i często musimy grzebać w necie, aby napisać artykuł. A co chwila nam wskakuje reklama (czasami gier erotycznych z obrzydliwą grafiką!). Szukałem rozwiązania na wielu forach w googlach, ale tylko tutaj w poście jerry1959 z listopada była sensowna odpowiedź! Mogę jeszcze raz wkleić skany, a nie pliki! 

Odnośnik do komentarza
Tempshfusion.exe <==== UWAGA

Tego w nowych logach już nie widzę, więc pewnie sam to usunąłeś?

 

W takim razie tylko kosmetyka (bo nie ma niczego podejrzanego):

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

 

StandardProfile\AuthorizedApplications: [C:\Program Files\LuckyBrowse\app\LuckyBrowse.exe] => Enabled:LuckyBrowse

C:\Program Files\LuckyBrowse

S3 EsgScanner; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EsgScanner.sys [19984 2015-12-28] ()

C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EsgScanner.sys

S3 PCASp50; System32\Drivers\PCASp50.sys [X]

S3 RT2500USB; system32\DRIVERS\rt2500usb.sys [X]

EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe

Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...