Skocz do zawartości

Proszę o sprawdzenie logów


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

C:\Program Files\Enigma Software Group
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\Slick Savings
C:\Documents and Settings\Piotrek\Dane aplikacji\Slick Savings
GroupPolicy: Ograniczenia - Chrome <======= UWAGA
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <======= UWAGA
DPF: {8AD9C840-044E-11D1-B3E9-00805F499D93} hxxp://java.sun.com/update/1.7.0/jinstall-1_7_0_45-windows-i586.cab
DPF: {CAFEEFAC-0017-0000-0045-ABCDEFFEDCBA} hxxp://java.sun.com/update/1.7.0/jinstall-1_7_0_45-windows-i586.cab
DPF: {CAFEEFAC-FFFF-FFFF-FFFF-ABCDEFFEDCBA} hxxp://java.sun.com/update/1.7.0/jinstall-1_7_0_45-windows-i586.cab
FF Extension: Session Manager - C:\Documents and Settings\Piotrek\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\1gbtt72d.default\Extensions\{1280606b-2510-4fe0-97ef-9b5a22eafe30}.xpi [2015-12-14]
StartMenuInternet: Google Chrome.JUCMTGV7YHP3OHSHW2P5ZEKFGE - C:\Documents and Settings\Piotrek\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\Documents and Settings\Piotrek\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Local Extension Settings\mhkaekfpcppmmioggniknbnbdbcigpkk
C:\Documents and Settings\Piotrek\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Local Extension Settings\pfndaklgolladniicklehhancnlgocpp
S3 esgiguard; C:\Program Files\Enigma Software Group\SpyHunter\esgiguard.sys [15920 2015-12-08] (Enigma Software Group USA, LLC.)
S3 EsgScanner; C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EsgScanner.sys [19984 2015-12-08] ()
C:\WINDOWS\System32\DRIVERS\EsgScanner.sys
S3 RimUsb; System32\Drivers\RimUsb.sys [X]
C:\WINDOWS\Minidump\Mini*.dmp
c:\Documents and Settings\Piotrek\Moje dokumenty\SpyHunter 4.17.6.4336
C:\Documents and Settings\Piotrek\Moje dokumenty\SpyHunter 4.17.6.4336.rar
C:\Documents and Settings\Piotrek\Pulpit\$pyHunt3r v4.19.13.4482 Portable
C:\sh4ldr
C:\Documents and Settings\Piotrek\Start Menu\Programs\SpyHunter\SpyHunter Emergency Startup.lnk
C:\Documents and Settings\Piotrek\Start Menu\Programs\SpyHunter
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Lapek chodzi trochę szybciej, ale dalej ma najścia że używa 100% procesora i ogólnie tak zamula że atari przy wgrywaniu gierek było rakietą.
Do rzeczy, dalej cały czas przy wyłączaniu wyskakuje mi komunikat kończenie zadania rundll.exe. Mało tego od wczoraj jeszcze jakieś inne kończenie zadania, NET.bord coś tam. A wszystko to jak ściągnąłem ze strony instalki mały programik do ściągania programów. Wgrał mi takiego szajsu że nawet nie mogłem spokojnie z allegro skorzystać, pełno reklam.. Teraz na szczęście tego już nie ma ale laptop chodzi dużo wolniej.

Poza tym coś cały czas zawala miejsce na dysku do końca a po chwili zwalnia się, nawet kilkanaście kilka... 

Jeśli to nie problem to jeszcze proszę o usunięcie 3 komunikatów przy włączaniu o znajdowaniu sprzętu których nie mogę pozbyć się. Zawsze klikam anuluj.

Odnośnik do komentarza

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

C:\Documents and Settings\Piotrek\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\CrestedOmnivorous
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [fgnjeaojhepcaofghmclffkmeaimhnmk] - C:\Documents and Settings\Piotrek\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\fgnjeaojhepcaofghmclffkmeaimhnmk.crx [2015-11-17]
FF Plugin: @java.com/JavaPlugin -> C:\Program Files\Java\jre7\bin\new_plugin\npjp2.dll [brak pliku]
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

Napisz, czy problem aktualny?

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...