Skocz do zawartości

Brak dostepu do internetu, wycinanie, kopiowanie, menu start.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna używała komputer i chyba coś złapała. brak możliwości uwywania internetu, wycinanie nie działa, kopiowanie, brak menu start a jak juz jest to szary wygląd, brak możliwości wejścia do menadzera urzadzen. Można zapomnieć o intalacji antywirusa czy coś.
 
Dodam że próbowałem skanowałem advanced care system, adwclenaer, combofix(nie uruchomił sie finalnie bo instalacji), anti malware bytes no bez aktualizacji.

 

EDIT 1

Dodane.

 

EDIT 2.

Uzyłem Kaspersky Virus Removal Tool i usunałem około 800 objektów. Net się pojawił, info o aktualizacjach więc teraz malwarebytes w rekę potem logi wrzuce na nowo :)

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Uzyłem Kaspersky Virus Removal Tool i usunałem około 800 objektów. Net się pojawił, info o aktualizacjach więc teraz malwarebytes w rekę potem logi wrzuce na nowo

Jeśli wymieniłeś w pierwszym poście uzupełnione raporty FRST nowymi, to był to błąd, należało je dodać jako nowe, by można było porównać sytuację przed i po. W podanych raportach FRST nie ma widocznych oznak infekcji, więc nie wiem czy ich rzeczywiście nie było i czy to już zastąpione logi. Poza tym, nie uzupełniłeś obowiązkowego raportu z GMER. I koniecznie zaprezentuj co to było za "800" obiektów - jakie nazwy zagrożeń + jakie ścieżki dostępu.

Edytowane przez picasso
Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...