Skocz do zawartości

Niezidentywikowany malware


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przypałętał mi się jakiś syf i nie mogę go usunąć - objawy są takie,że nie mogę odpalić żadnych programów antymalware czy rejestru, z jednym objawem sobie poradziłem - po starcie systemu odpalała się stronka gangnamgame.org/net - tutaj wyłączyłem po prostu w autostarcie bata,który to uruchamiał,ale w sumie to nie jest rozwiązanie...

 

Można prosić o pomoc ? Jeśli dobrze przeczytałem co jest wymagane na forum, to pliki są załączone.

 

 

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\StartupApproved\Run32 /v CMD /f
HKLM-x32\...\Run: [CMD] => cmd.exe /c start http://gangnamgame.org&& exit
IFEO\avz.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\CCleaner.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\HiJackThis.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\mbam.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\regedit.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\RSIT.exe: [Debugger] svchost.exe
Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\mystartsearch uninstall" /f
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\avgua32.exe" /f
Task: {5A8A7D38-915D-4791-A260-AAAEA2705E0E} - System32\Tasks\{F0E3F4B9-05B3-4FEB-8166-791B1B54201E} => pcalua.exe -a "D:\WoT\Uninstall ModPack by DjVirusPL FULL  0.9.8.1 v6.exe"
hortcutTarget: Drivers.rar.lnk -> C:\ProgramData\{0cac2823-fd48-e73f-0cac-c2823fd4a08f}\Drivers.rar.exe (Brak pliku)
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Ograniczenia <======= UWAGA
CHR Plugin: (Widevine Content Decryption Module) - C:\Users\Dawid\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\WidevineCDM\1.4.7.796\_platform_specific\win_x86\widevinecdmadapter.dll => Brak pliku
S3 cpuz138; \??\C:\Windows\TEMP\cpuz138\cpuz138_x64.sys [X]
S3 GPUZ; \??\C:\Windows\TEMP\GPUZ.sys [X]
S3 pccsmcfd; \SystemRoot\system32\DRIVERS\pccsmcfdx64.sys [X]
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).
Powstanie plik fixlog.txt.
Daj ten log.

 

Napisz, czy problem znikł?

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...