Skocz do zawartości

Komputer mocno zwolnił


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jakieś 2 miesiące temu prawdopodobnie po ściągnięciu pliku zaczęły się problemy z przeglądarkami (IE,FF, Chrome). Zamontowało się coś takiego jak SearchScopes i jakieś toolbary do przeglądarek i podejrzewam że coś jeszcze co do tej pory pracuje gdzieś w tle. Od tamtej pory komputer włącza się powyżej 3 min. a wyłącza nawet 20 min. Przeglądarki zwolniły znacznie i gdziekolwiek by się nie weszło wyrzuca wtyczkę shockwave.  Wszystkie PDF-y w AdobeReader otwierają się nienaturalnie długo. Przeinstalowanie przeglądarek AReadera i wtyczek nic nie dało. Sprawdziłem też sprzęt (dysk,płyta) i wygląda na to, że jest w porządku. Nie potrafię sobie z tym poradzić dlatego proszę o pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

Gmer.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie ma tu zbyt wiele do usuwania.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Toolbar: HKLM - Brak nazwy - {CC1A175A-E45B-41ED-A30C-C9B1D7A0C02F} -  Brak pliku
Reg: reg delete "HKU\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
S3 GLCKIO; \??\C:\Users\Marysia\Desktop\ASUS SATA Verifier 1.00.04\690b33e1-0462-4e84-9bea-c7552b45432a.sys [X]
C:\Users\Marysia\AppData\Roaming\OpenCandy
C:\found.001
ShortcutWithArgument: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Cenega\UFO Kolejne Starcie\Konfiguracja.lnk -> C:\Program Files (x86)\Cenega\UFO Kolejne Starcie\Launcher.exe () -> hxxp://www.delta-homes.com/?type=sc&ts=1432144875&z=abc78d2a363730f59d137cdgazfc8o9gfz5z2b8mfb&from=wpm05203&uid=SAMSUNGXHD502HI_S1VZJ9BZ704656
ShortcutWithArgument: C:\Users\Marysia\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\Launch Internet Explorer Browser.lnk -> C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe (Microsoft Corporation) -> hxxp://www.delta-homes.com/?type=sc&ts=1432144875&z=abc78d2a363730f59d137cdgazfc8o9gfz5z2b8mfb&from=wpm05203&uid=SAMSUNGXHD502HI_S1VZJ9BZ704656
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Nie ma tu zbyt wiele do usuwania.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe

Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

jessi

Wykonane. Dzięki za skrypty i za pomoc.

Wszystko działa jak trzeba i mam porządek.

Praktycznie odkąd mam ten sprzęt istniał problem taki, że co jakiś czas zanikał dźwięk. Przy okazji tej naprawy wydłubałem zielone gniazdo z przedniego panelu. Luty takie, że można by na złomie sprzedać i zarobić, do tego złupany i naderwany od przepinania kabelek. Dzięki temu przestał mi też czkać dźwięk.

Jessi, raz jeszcze dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...