Skocz do zawartości

CCleaner i RegEdit nie uruchamiają się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przy próbie urochomienia CCleanera nic się nie dzieje , to samo z włączaniem edytora rejestru, szukałem na tym forum jest już identyczny problem opisany , ale zgodnie ze wskazówkami iż każdy scenariusz jest inny nie podejmowałem działań na własną rękę. Tutaj link do artykułu. 

Wklejam logi z GMERa i FRSTa do wglądu i bardzo proszę o pomoc. Wydaje mi się że problem mógł powstać po instalowaniu gry Stronghold 2 oraz później spolszczenia. Nie dość że gra nie chciała się uruchomić, potem nie można było jej odinstalować. Myślę że inną przyczyną mógł być też powrót do systemu WIN 7 z WIN 10, który mi się nie spodobał i działał okropnie wolno. Dlatego wróciłem do siódemki. 

FRSTa uruchomiłem dzięki wskazówkom aby zmienić jego nazwę.

 

Załączam dokumenty.

Z góry dzięki za pomoc

gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1) Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {286E6FE0-0A85-442C-BC57-95E68BC7475F} - \Microsoft\Windows\Windows Activation Technologies\ValidationTask -> Brak pliku <==== UWAGA
Task: {2F57269B-1E09-4E2D-AB1E-B0FDAC7D279C} - \Microsoft\Windows\WindowsBackup\ConfigNotification -> Brak pliku <==== UWAGA
Task: {AC4E5ACF-89F7-4220-BA21-81EE183975E2} - \Microsoft\Windows\Application Experience\AitAgent -> Brak pliku <==== UWAGA
Task: {CEE64558-E1A7-4D9D-80A7-2001912BE5B5} - \Microsoft\Windows\MemoryDiagnostic\CorruptionDetector -> Brak pliku <==== UWAGA
Task: {E91A370E-1E8A-480F-BA32-2B0948F969FC} - \Microsoft\Windows\Windows Activation Technologies\ValidationTaskDeadline -> Brak pliku <==== UWAGA
Task: {FA2BC0A6-8D4B-458A-85C8-2B8C72487513} - \Microsoft\Windows\MemoryDiagnostic\DecompressionFailureDetector -> Brak pliku <==== UWAGA
HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
IFEO\adwcleaner_4.204.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\AnVir.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\AutoLogger.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\avz.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\CCleaner.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\CCleaner64.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\FRST.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\FRST64.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\HiJackThis.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\regedit.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\RegWorks.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\RSIT.exe: [Debugger] svchost.exe
IFEO\RSITx64.exe: [Debugger] svchost.exe
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).
Powstanie plik fixlog.txt.
Daj ten log.

 

2) Zrób nowe logi FRST - już bez Shortcut.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...