Skocz do zawartości

Problem z Microsoft Security Essentials i Windows Defender


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od kilku dni mam problem ze swoim systemem. Otóż używając Security Essential program wykrył mi kilka wirusów które poddał kwarantannie a następnie je usunąłem. W pewnym momencie nie dało się wykonać pełnego dokładnego skanu (skanowanie sie zatrzymywalo na amen) i po jakims czasie gdy chcialem wlaczyc essential czy windows defender pojawiało się na chwile okienko i po sekundzie znikało. Skanowałem system juz Malwarebytes Anti-Malware oraz Cureit. Ten pierwszy wykrył mi syfy drugi juz nie jednak problem jest ten sam co wyżej.

Załączam log OTL
Z góry dziękuje

Edit: Dorzucam jeszcze Extras

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
[2015-09-03 19:39:10 | 000,045,580 | ---- | C] () -- C:\Users\Paweł\AppData\Local\HELP_DECRYPT.PNG

[2015-09-03 19:39:10 | 000,000,292 | ---- | C] () -- C:\Users\Paweł\AppData\Local\HELP_DECRYPT.URL

[2015-09-03 19:32:43 | 000,045,580 | ---- | C] () -- C:\ProgramData\HELP_DECRYPT.PNG

[2015-09-03 19:32:43 | 000,000,292 | ---- | C] () -- C:\ProgramData\HELP_DECRYPT.URL

 

Z tego, co mi wiadomo, to z tej infekcji szyfrującej pliki nie da się wyjść.

 

Poza tym:

O4 - HKCU..\Run: [Jvxfaicfvt] C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\d3dcsx_42R.dll ()

To też nie wygląda na "OK".

 

https://www.fixitpc.pl/forum-38/announcement-3-wa%C5%BCne-zak%C5%82adanie-tematu-obowi%C4%85zkowe-logi/

 

Jak tylko zauważysz, że @Picasso zaczyna pomagać na forum, to zgłoś swój temat w tym (lub podobnym, uaktualnionym) temacie: http://www.fixitpc.p...bez-odpowiedzi/

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...