Skocz do zawartości

Problem z internetem - na PC nie otwiera kilku stron www, a GMER robi blue-screen


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z netem, a właściwie z oprogramowaniem. Otóż na PC (Win XP 32 bit + Firefox/IE + Avast + Outopost Firewall) nie otwiera mi kilku stron, np. mediamarkt.pl. Na tym samym sprzęcie i połączeniu (kabelek LAN do routera) i Linux Knoppix wszystkie strony się otwierają bez problemów. W Windowsie i na routerze) sprawdziłem już różne DNSy, różne wartości MTU, wyłączyłem AV i FW i nic. W Windowsie nie ma znaczenia czy stronę chcę odpalić na Firefox czy na IE - tak samo nie działają. Ping do niedziałającej stronki to 13 ms (4 wysłano, 4 odebrano); traceroute - http://www.imagebam.com/image/899d31404520132. W routerze nie mam żadnych stronek na czarnej liście. Dodam też, że na tablecie czy telefinie podpiętym pod router przez wifi stronki działają.\

 

Doszedłem więc do tego, ze jest jakiś syf. Przeskanowałem OS'a adwcleaner oraz Malwarebytes Anti-Malware w trybie awaryjnym - coś tam znalazły i usunęły, ale problem pozostaje. Znaczy coś poważniejszego.

Załączam lofi z FRST. Logów z GMER nie załączam, bo po włączeniu programu wywala mi niebieski ekran i komp się resetuje :/ Od razu dodam, że nie mam już deamona czy innych tego rodzaju programów, SPTDinst-v187-x86 usunął plik i nie wykrywa już żadnego pliku, a klucz sptd z rejestru usunąłem całkowicie.

 

Bardzo proszę o pomoc...

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...