Skocz do zawartości

Problem z siecią (wina komputera)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem, mianowicie: Internet mi działa, przeglądarka ładuje strony bez zarzutu, mogę ściągać pliki, rozmawiać przez skype'a. Lecz kiedy próbuję zalogować się na platformę Steam pojawia się to: http://scr.hu/5sg2/6r41a. Nie mam problemu z zalogowaniem się do innej gry (League of Legends), mogę normalnie korzystać z client'a, pisać do znajomych, lecz gdy wchodzę do gry, ta mi się nie ładuje i po chwili pojawia się to: http://scr.hu/5sg2/lxwlk  . Wyłączałem zaporę firefox, ale błąd nadal się pojawiał.

Zrobiłem skan komputera antyvirusem. Co tu dużo mówić, chodził bez zarzutów ale okazało się, że jest strasznie zasyfiony - wykryło a następnie pozbyło się: 3 trojanów, 3 innych o tym samym stopniu zagrożenia co trojan i 125 innych "średnich" wirusów. Lecz problem nie ustąpił.

Moje pytanie: Jak temu zaradzić? To nie wina internetu ani serwerów platformy Steam czy wspomnianej gry, sprawdzałem to na ich oficjalnych stronach i innym znajomym wszystko działa jak powinno. Wczoraj wieczorem wszystko było okej, nie rozumiem skąd nagle ten błąd. Z tego co zauważyłem strasznie dużo syfów było, dokładnie nie pamiętam nazwy, ale bodajże "RoundWorld" "UtilRoundWorld".

Zamieszczam logi i liczę na pomoc. Chciałbym uniknąć jakże "wspaniałego" i działającego na wszystko formatu C. Z góry dziękuję.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem zniknął, bo jako, że jestem geniuszem komputerowym po kilku dniach wpadłem na pomysł, żeby przywrócić system...

 

Ale jeśli byłaby możliwość sprawdzenia logów, czy z komputerem wszystko w porządku, byłbym wdzięczny. Denerwuje mnie też przy zalogowaniu się na konto po włączeniu komputera jest czarny ekran i pojawiają się komunikaty do wyłączenia, dopiero wtedy się pulpit ładuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...