Skocz do zawartości

Blokowanie antywirusów "zasady ograniczeń oprogramowania"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wsystkich

 

Proszę o pomoc.

Od jakiegoś czasu przestał działać program antywirusowy avast. Myślałem, że pomoże dezinstalacja i ponowne zaistalowanie ale nie pomogło. Cały czas przy ręcznej próbie otwarcia avast wyświetla komunikat:

 

"System Windows nie może otworzyć tego programu, ponieważ jest on chroniony przez zasady ograniczeń oprogramowania. Aby uzyskać więcej informacji otwórz Podgląd zdarzeń lub skontaktuj się z administratorem systemu"

 

Nie jestem pewny czy ma to związek ale programu do tworzenia logów z Waszych linków również nie chciało mi pobrać. Tu z kolei wyświetla się taki komunikat:

 

"Plik C:\DOCUME~1\madzia\USTAWI~1\Temp\vkIf9sFt.exe.part nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

 

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera."

 

Pobrałem z innego źródła

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie jestem pewny czy ma to związek ale programu do tworzenia logów z Waszych linków również nie chciało mi pobrać. (...) Pobrałem z innego źródła

Niestety, ale pobrałeś cholernie starą wersję pozbawioną wielu skanów i poprawek:

 

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version:21-07-2014

 

Nie mogę tych raportów brać pod uwagę, muszę otrzymać raporty z najnowszej wersji (wydana dzisiaj), a ta jest tylko na stronie domowej. Przejdź w Tryb awaryjny z obsługą sieci i ponów próbę.

 

Brakuje też obowiązkowego raportu z GMER.

Odnośnik do komentarza

Raport z GMER właśnie tworze.

Możesz podać jaki jest numer aktualnej wersji dla FRST  niestety ale nie pobiera mi z podanych linków. Spróbuje na innych serwerach poszukać.

 

PS. Sprawdziłem już z 5 serwisów z plikami z linki przekierowujące do aktualnej wersji poprostu nie chca pobierać za każdym razem komunikat

 

"Plik C:\DOCUME~1\madzia\USTAWI~1\Temp\vkIf9sFt.exe.part nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera."

 

Czy można prosić o przesłanie pliku z FRST ?

Odnośnik do komentarza

Pobieranie FRST z innych serwerów jest zbanowane i nie ma autoryzacji autora, jedyna strona autoryzowana to podana w temacie. Nie szukaj "na innych serwerach", najnowsza wersja tam gdzie mówię. Podanie wersji FRST nic nie wskóra, gdyż portale nawet nie stosują oznaczenia wersji o którą tu chodzi.

 

Czy próbowałeś w Trybie awaryjnym? Czy próbowałeś z poziomu innej przeglądarki?

Odnośnik do komentarza

Loga z GMER zrobiłem

 

Czy mogę zrobić innym programem niż zalecany FRST? Sprawdziłem na drugim kompie z win 8.1 nie kończy pobierania tego pliku wyświetla taki sam komunikat co win xp. Dodatkowo wyświetla komunikat o infekcji Win32:Evo-gen[susp} - oczywiście próbowałem z podanych przez was żródeł.

Jakieś rady co dalej robić?

 

GMER.txt

Odnośnik do komentarza

Potrzebny mi jest FRST - maksimum informacji, których wymagam. Sprawdź czy możesz pobrać FRST tymczasowo przehostowany tu na serwer i spakowany do ZIP (link wysłany).

 

Sprawdziłem na drugim kompie z win 8.1 nie kończy pobierania tego pliku wyświetla taki sam komunikat co win xp. Dodatkowo wyświetla komunikat o infekcji Win32:Evo-gen[susp} - oczywiście próbowałem z podanych przez was żródeł.

Może więc antywirus blokuje pobieranie. Spróbuj wyłączyć go na czas pobierania. Dodatkowo, nie jest wykluczone że pobieranie przynajmniej na XP blokuje adware - widać w pierwszym logu dwa inwazyjne sterowniki tego rodzaju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...