Skocz do zawartości

Problem z danymi na dysku


Devex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z moim dyskiem przenośnym (ADATA CH94). Otóż gdy odebrałem go od kolegi, widać zajęte miejsce, lecz pliki wyparowały. Na dysku sa tylko 4 pliki, których nie da sie otworzyć i zajmują kolejno 1KB,1KB,32KB i 0KB.

Nie potrafie wrzucić raportu z GMER-a gdyż program po rozpoczęciu skanowania świruje. Nie używałem Combo-fixa. Posiadam system Windows 8.1 x32. Proszę o szybką pomoc, gdyż dane z dysku są mi potrzebne na uczelnie. Pozdrawiam.

Addition.txt

FRST.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam problem z moim dyskiem przenośnym (ADATA CH94). Otóż gdy odebrałem go od kolegi, widać zajęte miejsce, lecz pliki wyparowały. Na dysku sa tylko 4 pliki, których nie da sie otworzyć i zajmują kolejno 1KB,1KB,32KB i 0KB.

Temat przenoszę do działu Software. To nie jest problem infekcji. Mówisz o "4 plikach", przy czym są tu tylko 2 pliki oraz 4 foldery. Włącz w Opcjach folderów pokazywanie wszystkich obiektów, tzn. odptaszkuj Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego. Wszystko co jest na urządzeniu to:

 

E:\ -> Fixed disk # 466 Gb (382 Gb free - 82%) [ADATA CH94] # FAT32

 

################## | E:\ - Fixed drive (FAT32) |

 

[23/02/2011 - 09:42:00 | SHD] - E:\$RECYCLE.BIN

[01/03/2011 - 16:00:56 | RA | 1 Ko] - E:\MediaID.bin

[24/10/2013 - 19:53:06 | SHD] - E:\FOUND.001

[14/09/2013 - 16:11:08 | SHD] - E:\FOUND.000

[10/03/2009 - 16:57:06 | SHD] - E:\System Volume Information

[01/03/2011 - 16:00:54 | R | 32 Ko] - E:\WINDOWS7

 

Kolejno są to:

  • Folder Kosza E:\$RECYCLE.BIN
  • Folder Przywracania systemu E:\System Volume Information. Folder jest zapewne pokazany jako zerobajtowy, bo brak uprawnień, ale tam nie spodziewaj się żadnych danych osobistych.
  • Foldery Checkdiska E:\FOUND.000 + E:\FOUND.001. To ścinki danych po naprawie błędów struktury plików. Foldery mają stare daty, więc to nie powinno być związane ze świeżymi wydarzeniami.
  • Odpadkowe pliki E:\MediaID.bin (ten plik identyfikacyjny tworzy Kopia zapasowa Windows) + E:\WINDOWS7 (nie wiadomo co to za dziwo)
Jeśli brakuje tu danych, to owszem wyparowały. Wypytaj kolegę co robił z dyskiem (czy były jakieś błędy, czy czegoś nie usuwał), a w sytuacji braku obiektów pozostaje już tylko program do odzyskiwania danych np. TestDisk.

 

 

 

PS. W Google Chrome otwierają się adresy adware. Usuń je: Ustawienia > karta Ustawienia > Po uruchomieniu > Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron > usuń wszystkie wystąpienia adresu istart.webssearches.com.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...