Skocz do zawartości

Usunięcie po awarii Comodo IS


Szib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

System to windows 7 home który uległ awari i został przywrócony system do stanu przed awarią.

Niestety Comodo przestał działać. Użyłem Comodo Products Uninstaller Tool , który spowodował nie działanie netu i musiałem ponownie cofnąć system.

Za pomocą CCleaner'a wyłączyłem w autostarcie comodo by przy starcie sytemu nie pokazywał błedu.

Jak usunąć comodo i pozostałości bo w panelu sterowania nie ma odinstaluj ?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety Comodo przestał działać. Użyłem Comodo Products Uninstaller Tool , który spowodował nie działanie netu i musiałem ponownie cofnąć system.

Cytuję swoją wypowiedź z innego tematu:

 

Ten nieoficjalny uninstaller COMODO to wyrób nieaktualizowany i niestety niedokładny, do stosowania tylko awaryjnie, gdy nie da się zrobić nic innego. Nie wolno go używać na w pełni zainstalowanym COMODO, który da się poprawnie odinstalować. Brak sieci, bo uninstaller w ogóle nie ściąga filtrów COMODO z kart sieciowych, które po brutalnym usunięciu plików są martwe: KLIK.

 

W sytuacji braku sieci należy wykonać to:

 

Panel sterowania > Sieć i internet > Centrum sieci i udostępniania > po lewej klik w Zmień ustawienia karty sieciowej > z prawokliku na każde obecne tam połączenie sieciowe pobierz Właściwości > na liście używanych komponentów podświetl pozycję COMODO, odinstaluj + restart systemu.

 

cis1.png

A w związku z tym, że niefortunnie cofnięto system i COMODO znów się pojawił, tyle że w formie poszatkowanej, ponownie możesz użyć ten uninstaller.

 

Czyli tutaj w przypadku użycia Przywracania systemu skutkującego niepełnosprawną instalacją COMODO bez deinstalatora zostają niestety operacje ręczne: użycie uninstallera COMODO + ręczne ściągnięcie filtrów z urządzeń sieciowych.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...