Skocz do zawartości

Keylogger - jak można usunąć?


igi25

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Znajomy mi kazał cofnąć system o kilka dni oraz poprosił abym zrobiła skan combo ale powiedział nie mogłam wcześniej i wyjechał na kilka dni - wakacje. gierka to Darkorbit jak nic nie mam to dobrze a co do gry to kto zna bigpoint i polski suportu to wie że od nich żadnej pomocy, trudno zobaczę czy będzie jeszcze wchodził a jak nie to napisze do suportu zagranicą.a drugiego antywirusa tyklo wgrałam na przeskanowanie komputera. I wielkie dzięki za pomoc.

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiedziałaś mi na pytanie po czym poznajesz, iż ktoś manipulował w grze. ComboFix nic ciekawego nie usuwał, brak oznak infekcji. A jego używanie po Przywróceniu systemu to dziwna sprawa. Przywracanie systemu użyte, nie wiem do którego miejsca w czasie (gdy problemu z grą nie było?), tak więc czy problemy nadal występują?

Odnośnik do komentarza

Widać w historii że ktoś sie logował na konto-bonus za logowanie, widzę zmianę ustawień w grze i że mam mniej danej rzeczy - ubite staki {gracze}, inna ilość amunicji, surowcu....

przywracanie systemy do jednego dnia przed infekcja zaobserwowana [tak mi radzili że mogło mi coś wysyłać i zmienili mi rejestr jak ożywałam danej stromy -hasła 

Ale jak nic na moim niema to znowu wezmę konto na mojego kompa bo jak narazie nie miałam do niego dostępu koleżanka zmieniła hasło i poczte .

Zobaczę najwyżej sie odezwę za dzień,  dwa zobaczę czy ktoś mi coś pozmienia i będą dziwne wpisy, Jak komp mam czysty pożyje zobacze i nie bede zawracać ci narazie głowy jeszcze raz dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...