Skocz do zawartości

Błąd RECYCLER\470a1245.exe na dysku przenośnym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem że były już takie tematy i jeśli trzeba podepnę pod tamte ale mam dokładnie taki sam problem.

Wszystko ładnie śmigało dysk firmy INTENSO chodził bez zarzutu aż nagle wyskoczył ten błąd i wszystkie foldery są jako skróty i nie da ich się uruchomić

Przesyłam skany z OTL i USBfix i czekam na możliwe szybką pomoc gdyż na tym dysku mam bardzo potrzebne rzeczy a czas działa na moją niekorzyść.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

OTL.Txt

UsbFix_Report.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wygląda na to, by była infekcja w systemie, tylko dysk jest zdefektowany. Przeprowadź następujące działania:

 

1. Dysk ma być podpięty i widziany pod literą G, jak to prezentuje log z USBFix. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

CloseProcesses:
HKLM-x32\...\Run: [NCUpdateHelper] => C:\Program Files (x86)\NCWest\NCLauncher\NCUpdateHelper.exe
HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
HKU\S-1-5-21-923326011-3395030656-3799992855-1001\...\Run: [AdobeBridge] => [X]
SearchScopes: HKCU - DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
SearchScopes: HKCU - {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
Toolbar: HKLM - avast! WebRep - {318A227B-5E9F-45bd-8999-7F8F10CA4CF5} - No File
Toolbar: HKLM - No Name - {CC1A175A-E45B-41ED-A30C-C9B1D7A0C02F} - No File
FF Plugin-x32: @adobe.com/ShockwavePlayer -> C:\Windows\system32\Adobe\Director\np32dsw.dll No File
U3 JavaQuickStarterService; No ImagePath
DeleteKey: HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\mountpoints2
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Google
DeleteKey: HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{99C91FC5-DB5B-4AA0-BB70-5D89C5A4DF96}
C:\ProgramData\Temp
C:\ProgramData\DYA_GLRWNJPTKECSRVMPL
C:\Users\Vincent\AppData\Local\4010
C:\Users\Vincent\AppData\Local\Google
C:\Users\Vincent\AppData\Roaming\sp_data.sys
C:\Users\Vincent\AppData\Roaming\DYA_GLRWNJPTKECSRVMPL
C:\Users\Vincent\AppData\Roaming\Mozilla
G:\*.lnk
RemoveDirectory: G:\$RECYCLE.BIN
RemoveDirectory: G:\RECYCLER
CMD: attrib /d /s -s -h G:\*
CMD: sc config "PLAY ONLINE. RunOuc" start= demand
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. System zostanie zresetowany. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Zrób nowy log USBFix z opcji Listing. Dołącz też plik fixlog.txt.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wszystko pomyślnie wykonane, na urządzeniu poprawne foldery zostały odkryte. Finalizacja:

 

1. Odinstaluj USBFix. Skasuj ręcznie folder C:\Users\Vincent\Desktop\FRST. Na koniec zastosuj DelFix.

 

2. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

3. Odinstaluj stare wersje Adobe Reader X (10.1.12) MUI + Java™ 6 Update 18 i zastąp najnowszymi (o ile potrzebne): KLIK.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...