Skocz do zawartości

Problem po Jeefo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pół nocy trudziłem sie z wyczyszczeniem itd nie wiem czy go usunełem.., uzywałem jeefosfx dr web curelt sophon virus removal tool spybot i anti-malwere jetclean ccleaner. nadal odczuwam ze cos jest nie tak z komputerem .. , wiem pełno syfu mam..,

 

ps.teraz widze ze polowa programow czy gier nie działa

 

ps.nie uzywałem combofixa , programy uzywane w trybie awaryjnym , przywracanie systemu wylaczone

 

za chwilke nie bd co zbierac..

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

gmer.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Opisz bardziej szczegółowo swoje odczucia co jest nie tak. W raportach nie ma oznak czynnej infekcji, ani widocznych obiektów które mogą jawnie powodować problemy. Do usuwania będą jedynie drobnostki, które zresztą nie powinny mieć wpływu na wydajność. Ale skoro tu był wirus wykonywalnych Jeefo, mogą być liczne uszkodzenia w plikach (system i programy). Już to notujesz:

 

ps.teraz widze ze polowa programow czy gier nie działa

Tu nie ma innego sposobu niż reinstalacja ze świeżych instalatorów wszystkich uszkodzonych programów. Inna sprawa ma się z plikami Windows, te należy podstawiać poprawnymi wersjami - poproszę o ogólny skan poprawności plików:

 

Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wklej komendę i ENTER:

 

sfc /scannow

 

Gdy komenda ukończy działanie, w cmd wklej kolejną:

 

findstr /c:"[sR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log >sfc.txt & start notepad sfc.txt

 

Wynikowy log dołącz tutaj.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

W skanie SFC brak wykrytych naruszeń.

 

 

nie wiem czemu musza wlaczac funkcje dep za kazdym razem jak uruchamiam gry

inaczej "Program.. .. przestał działać"

Cóż, programy lub ich wybrane pliki mogą być uszkodzone. Jak mówię, przy infekcjach w plikach wykonywalnych nie ma innego sposobu niż reinstalacja zdefektowanego programu. Wszystkie programy, które się dziwnie zachowują (inaczej niż wcześniej), bądź też zwracają jawne błędy, odinstaluj. Pobierz świeże instalatory i zainstaluj ponownie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...