Skocz do zawartości

Przekierowywane linki na stronach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Gdy klikam na jakiś link np. tu hxxp://forum.purepc.pl/topic/270332-wszystko-o-ssd-faq-1-strona/ (dotyczy to jakiegokolwiek linka w jakimkolwiek poście na forum) otwiera się strona "skracająca" linki hxxp://sh.st/rhFPg i dopiero z niej mogę przejść na podlinkowaną stronę. Przeskanowałem system avirą i wykryła jakieś wirusy w java, niestety skasowalem log z ze skanowania, mam tylko zrzut ekranu z plikami w kwarantannie aviry http://zapodaj.net/191b108a530fb.jpg.html. Avira nic nie zdziałała i po skanowaniu problem dalej występuje.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam
Gdy wchodzę w jakikolwiek link na hxxp://forum.purepc.pl/topic/270332-wszystko-o-ssd-faq-1-strona/ przekierowywuje mnie  przez hxxp://sh.st/rdXwJ (dotyczy to jakiegokolwiek linka w poście na forum).Skan avirą znalazł jakieś wirusy w java, ale nie mam loga, tylko zrzut ekranu z kwarantanny http://zapodaj.net/191b108a530fb.jpg.html. Skan avirą nic nie zdziałał i przekierowywanie przez "skracacz linków" nadal występuje
 
Security Check
 Results of screen317's Security Check version 0.99.85  
 Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)  
 Internet Explorer 11  
``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````
Avira Desktop   
 Antivirus up to date!  (On Access scanning disabled!) 
`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````
 Java 7 Update 55  
 Java version out of Date!
  Adobe Flash Player 13.0.0.214 Flash Player out of Date!
````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````
 Avira Antivir avgnt.exe 
 Avira Antivir avguard.exe 
`````````````````System Health check`````````````````
 Total Fragmentation on Drive C:  
````````````````````End of Log``````````````````````

 

EDIT: coś pokręciłem i temat się założył 2x za co przepraszam

EDIT2: skanowanie w tle aviry wyłączone do uruchomienia gmer, generalnie działa

defogger_disable1.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Gdy wchodzę w jakikolwiek link na hxxp://forum.purepc.pl/topic/270332-wszystko-o-ssd-faq-1-strona/ przekierowywuje mnie przez hxxp://sh.st/rdXwJ (dotyczy to jakiegokolwiek linka w poście na forum).

U mnie też to przekierowanie reklamowe zachodzi. Wniosek: problem jest po stronie forum.purepc.pl a nie Twojego komputera.

 

 

PS. Wykonaj tylko kosmetyczne działania na wpisy puste, nie powiązane z problemem. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SecurityProviders: credssp.dll, snapapi32.dll, digest32.dll
HKLM\Software\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main,Secondary Start Pages =
SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.
SearchScopes: HKLM-x32 - DefaultScope value is missing.
FF Plugin-x32: @esn.me/esnsonar,version=0.70.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\Sonar\0.70.0\npesnsonar.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=1.104.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.104.0\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=1.116.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.116.0\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=1.122.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.122.0\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=1.138.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.138.0\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=1.96.0 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\1.96.0\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @esn/esnlaunch,version=2.1.4 - C:\Program Files (x86)\Battlelog Web Plugins\2.1.4\npesnlaunch.dll No File
FF Plugin-x32: @pandonetworks.com/PandoWebPlugin - C:\Program Files (x86)\Pando Networks\Media Booster\npPandoWebPlugin.dll No File
FF Plugin HKCU: ubisoft.com/uplaypc - C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\npuplaypc.dll No File
S3 ALSysIO; \??\C:\Users\PAWE~1\AppData\Local\Temp\ALSysIO64.sys [X]
S3 cpuz130; \??\C:\Users\PAWE~1\AppData\Local\Temp\cpuz130\cpuz_x64.sys [X]
S3 RTHDMIAzAudService; system32\drivers\RtHDMIVX.sys [X]
C:\ProgramData\MFAData
C:\Users\Paweł\AppData\Local\{23159BE4-3611-4360-BAC3-B90DD652EBDE}
C:\Users\Paweł\AppData\Local\{0B1F5994-1E8B-41C1-A25D-E2B530D99BC5}
C:\Users\Paweł\AppData\Local\Avg2014
C:\Users\Paweł\AppData\Local\MFAData
C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\Mozilla
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...