Skocz do zawartości

Wirusy Win32:PUP-gen[PUP] i Win32:Evo-gen[Susp]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W dniu wczorajszym avast zaczął mi wariować i wyrzucać kolejne pliki do kwarantanny, przeskanowałam komputer faktycznie znalazł wirusy. mimo wszystko nadal z komputerem jest coś nie tak, zmienił mi się pulpit- duże ikony i coś chyba z rozdzielczością nie tak, przeglądarka też wygląda inaczej- wszystko jest takie duże ( np pasek zakładek jest bardziej rozlały nie mieści mi się wszystko w jednym rzędzie), nie mogę uruchomić w panelu sterowana 'dodaj usuń programy', przy uruchomieniu komputera wyskakuje raport o błędach Win XP i błąd niektórych programów.

Przepraszam jak opisałam lakonicznie ale laik ze mnie w tej materii.

W złączniku raporty z OTL

Bardzo proszę o pomoc :)

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę dodać następujące informacje:

- Wyniki ze skanera gdzie konkretnie (precyzyjne ścieżki dostępu) zostały wykryte tytułowe zagrożenia.

- Brakujące obowiązkowe raporty: FRST i GMER. Usuwam też raport z OTL, jest niepoprawnie zrobiony, ustawione opcje "Wszystko", a ma być "Użyj filtrowania". Wróć do przyklejonej instrukcji jak ma być zrobiony raport.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Ale podany log nie jest z GMER tylko z OTL... Otwórz ten link i sprawdź samodzielnie co tam się pokazuje. Proszę dodaj raport z GMER. A jest problem z jego doczepianiem, gdyż wbrew zaleceniom w instrukcji (użycie Kopiuj, by zapisać do nowego pliku TXT) została użyta opcja bezpośredniego zapisu do pliku, co tworzy plik o rozszerzeniu *.LOG, format zabroniony w załącznikach. Alo albo: zapisać do nowego pliku TXT, zmienić ręcznie rozszerzenie z LOG na TXT.

 

 

office tez nie dziala

Co to konkretnie oznacza?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...