Skocz do zawartości

Mam problem z svchost.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z svchost.exe. Jakiś wirus władwał mi sie na kompa przez facebooka przez przypadek i zainfekował mi svchost.exe. Przez niego na fejsa wklajają mi się jakieś zawirusowanie link i zamula kompa. Kolega powiedział mi bym uzył  Malwarebytes Anti-Malware ale  to nie pomogło  bo po ponownym włączeniu kompa znowy był. AVG go wykrywa ale nie może go usunąć.

 

Komputer włancza się około 3-5 min. Po zniknięciu ikony windownsa ekran robi się czarny na około 5-10 sekund potem załancza się poulpit (kiedyś odrazu załanczał się pulpit) Mam windownsa 7 ultimate 32 bitowego.

Oprócz problemu z tym wirusem od długiego czasu (od kąd zainstalowałem windownsa 7) strasznie szybko zawala sie miejsce na dysku gdzie mam zainstalowanego windownsa. Oprócz windownsa mam na nim zainstalowane sterowniki,  antywirusa, skypa, opera next (ja z niej nie kozystam tylko mój brat ja kożystam z Mozilli Firefox zainstalowanej na innym dysku). Może problem lezy w tym ze dysk ma pojemnośc tylko 14 gb. Po pozbyciu się wirusa mam zamiar od nowa wgrać windownsa na innym dysku który jest dużo wiekszy i możliwe ze to by rozwiązało problem. Na dodatek odkąd mam tego wirusa to mi sie pobierają aktualizacje które tylko zamulają kompa.

 

Najpierw jednak prośił bym bardzo o pomoc z tym wirusem.

 

PS: Jestem zielony w walce z wirusami więc prosze o wyrozumiałość.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

svchost.exe to proces odpowiadajacy za dzwiek, gdy go wylaczysz nie bedziesz slyszal dzwieku w grach, filmach, piosenkach etc. Jezeli odnalazles tym programem od kolegi plik wirusowy to sciagnij unlocker lub filekiller. Tam bedzie opcja zeby usunac plik przy ponownym wlaczeniu komputera. Mozesz tez sprobowac usunac pilk manualnie poprzez tryb awaryny. Jesli  to nie pomoze to musisz poczekac na pomoc Picasso.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...