Skocz do zawartości

Problem z Antywirusami i zabezpieczeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mój problem polega na tym, że nie działają mi antywirusy, zapory itd. Pojawiło się to nagle, bo komputer dobrze chodził. Nagle nastenego dnia, po włączeniu komputera nie uruchomił mi się antywirus AVG. Pojawiła się flaga, wszedłem, kliknąłem, że mam zaufanie ale nie mogłem go włączyć, ikonka w menu start też nie reagowała. Zrobiłem przywracanie systemu, też nie pomogło, z tym, że miałem już w menu opcje włącz, ale nie reagowała. Odinstalowałem i chciałem zainstalować na nowo, to się nie dało. Wtedy pobrałem program Arcabit zainstalował się, włączył wszystko niby dobrze, windows defender też się włączył. Ale wyłączyłem komputer włączyłem, i znów antywirus się nie włączył. Ale jak kliknąłem w menu start na ikonkę to się włączył, nawet wybijało, że ochrona włączona, ale np. skanowania nie mogłem już włączyć. Co więcej chorągiewka co się pojawiła na pasku sygnalizowała, że antywirus i zapora jest wyłączona. Ciekawa też sprawa, że jakoś w tle antywirus wykrył 4 trojany, ale już przycisk naprawy nie działał. Nie raz też dwa trojany znikają z listy, i po czasie znów się pojawiają. 

Komputer :

System: Windows 8 64bit

Procesor: Intel Core i7

Ram 8GB

Karta Geforce GT640 oraz Intel HD4000

Dysk 1Tera

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

post-12896-0-82812500-1394312645_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

TEMAT do zamknięcia. 

Rozwiązanie problemu:

 

Przeskanowałem komputer za pomocą antywirusa online. Który coś tam wykrył, coś naprawił. Ale dużego efektu to nie dało, W końcu natrafiłem na antywirusa Panda ( pewnie wszyscy go kojarzą ). Udało mi się nim uruchomić skanowanie, gdzie znalazł kilka nieciekawych rzeczy i je naprawił, bądź usunął. Potem za pomocą Vit Registry fix naprawiłem błędy w rejestrze i jak na razie wszystko śmiga a antywirusy włączają się normalnie :D 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...