Skocz do zawartości

OOps! Page not found. Mój problem ze stroną viki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem ze stroną viki.com a mianowicie chodzi o to,że strona startowa wchodzi ładnie,wszystko się wyświetla,migają banery,zmieniają się informacje. Problem zaczyna się,kiedy chcę wejść w jakikolwiek temat.Niektóre się włączają,ale jak próbuję kliknąć na link do odcinka wyskakuje mi "piesek" a obok komunikat "Oops! Page not found!

You may have followed an old link, typed in the address incorrectly, or are just trying to make us feel bad. :)".Czasami komunikat wyskakuje już przy kliknięciu w link przy opisie filmu/serialu itp.

 

Od razu zaznaczam,że nie jest to wina serwera. Sprawdzałam u brata na kompie, jemu wszystko działa poprawnie.

 

Jakby ktoś mógł pomóc byłabym ogromnie wdzięczna :)

OTL.Txt

Extras.Txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi doklejam do pierwszego posta, tak jak to miało być na początku. Jest tu w systemie adware, ale nie wiadomo czy ma związek z dysfunkcją strony viki.com. Wstępnie wyczyść śmieci i zobaczymy co się stanie:

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

BHO: WinDealist - {B8F10001-9552-4F40-8F61-6765CD22DD9E} - C:\Program Files\windealist\Internet Explorer\windealist.dll ()
Task: {40B81FA8-12F7-4E08-AE74-E6E2FC5F8AC5} - System32\Tasks\DriverScanner => C:\Program Files\Uniblue\DriverScanner\dsmonitor.exe [2012-07-10] (Uniblue Systems Limited)
Task: {EC0F1991-E5A1-4350-AA17-9D2362953058} - System32\Tasks\windealistSWU => Cscript.exe "C:\Program Files\windealist\Internet Explorer\swu.vbs" 
Task: C:\Windows\Tasks\DriverScanner.job => C:\Program Files\Uniblue\DriverScanner\dsmonitor.exe
FF Plugin: @baidu.com/npxbdyy - C:\Program Files\Baidu\BaiduPlayer\1.14.0.94\npxbdyy.dll No File
S2 Update LinkSwift; "C:\Program Files\LinkSwift\updateLinkSwift.exe" [X]
S2 Util LinkSwift; "C:\Program Files\LinkSwift\bin\utilLinkSwift.exe" [X] )
S3 cpuz134; \??\C:\Users\Peyton88\AppData\Local\Temp\cpuz134\cpuz134_x32.sys [X]
S2 DgiVecp; \??\C:\Windows\system32\Drivers\DgiVecp.sys [X]
C:\ProgramData\pclunst.exe
C:\ProgramData\PC1Data
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search" /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Przez Panel sterowania odinstaluj adware Foxtab, WinDealist oraz wątpliwy Uniblue DriverScanner.

 

3. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

4. Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

5. Zrób nowy skan FRST (bez Addition i Shortcut). Dołącz też plik fixlog.txt oraz log z AdwCleaner.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zrobione. Kończymy:

 

1. Drobna poprawka. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

2. Przez SHIFT+DEL (omija Kosz) skasuj FRST i folder C:\FRST, w AdwCleaner uruchom Odinstaluj, w OTL uruchom Sprzątanie.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

4. Zaktualizuj IE, Foxit oraz usuń starą wtyczkę Adobe Flash (wersja dla IE):

 

Internet Explorer Version 10

 

==================== Installed Programs ======================

 

Adobe Flash Player 10 ActiveX (HKLM\...\Adobe Flash Player ActiveX) (Version: 10.0.12.36 - Adobe Systems Incorporated)

Foxit Reader (HKLM\...\Foxit Reader_is1) (Version: 6.1.1.1031 - Foxit Corporation)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...