Skocz do zawartości

Sprawdzenie logów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo proszę o sprawdzenie logów. Próbowałem przegrać piosenki z ipoda na dysk i naściągałem strasznie dużo róznych programów do wykonania tej czynności+ jakieś dziwne pliki .dll itp. Potem to wszystko usunąłem ale teraz obawiam się, że jakieś złe rzeczy mogł zostać na komputerze i mogą go spowalniać albo coś w tym stylu. Dziękuję

 

edit. Mam jeszcze takie pytanie. Ostatnio dużo instalowałem i odinstalowywalem programów i takie tam. Zastanawiam się czy ciągle robi się defragmentacje, i jeśli tak to jaki program najlepiej do tego użyć ?

Extras.Txt

OTL.Txt

Addition.txt

FRST.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zasady działu na temat tytułowania tematów, "Sprawdzanie logów" to nie jest pożądany tytuł. Tytułem ma być problem z którym przychodzisz, a nie logi (tu każdy je podaje "do sprawdzenia", to tylko narzędzie poboru danych). Proszę zmień tytuł na bardziej pasujący.

 

 

Próbowałem przegrać piosenki z ipoda na dysk i naściągałem strasznie dużo róznych programów do wykonania tej czynności+ jakieś dziwne pliki .dll itp. Potem to wszystko usunąłem ale teraz obawiam się, że jakieś złe rzeczy mogł zostać na komputerze i mogą go spowalniać albo coś w tym stylu.

Jakie programy i w jaki sposób usuwane? W raportach nie widać żadnych oznak infekcji, nie ma też za bardzo czym się zajmować. Co najwyżej minimalne poprawki w konfiguracji IE do wdrożenia (nawet nie odczujesz ich skutków, bo to błahostki). Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://www.google.com/ie
HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://www.google.com/ie
StartMenuInternet: IEXPLORE.EXE - C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe
SearchScopes: HKCU - {6A1806CD-94D4-4689-BA73-E35EA1EA9990} URL = http://www.google.com/search?q={sear
Reg: reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search" /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

 

Ostatnio dużo instalowałem i odinstalowywalem programów i takie tam. Zastanawiam się czy ciągle robi się defragmentacje, i jeśli tak to jaki program najlepiej do tego użyć ?

Klasyczną defragmentację (z wyjątkiem dysków SSD) robi się wtedy, gdy są podstawy do jej wykonania, tzn. skan defragmentatora wykaże duży stopień fragmentacji. Proponowane darmowe programy: PerfectDisk Free Defrag, Puran Defrag. Uwaga: pobieranie Perfect Disk kieruje do strony CNET, należy opuścić przycisk "Download Now" (ładuje portalowe adware) i wybrać Direct Download Link.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Skrypt wykonany pomyślnie. Na zakończenie:

 

1. Przez SHIFT+DEL skasuj FRST i folder C:\FRST. W OTL uruchom Sprzątanie.

 

2. Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

4. Zaktualizuj podane poniżej aplikacje: KLIK.

 

Internet Explorer Version 8

 

==================== Installed Programs ======================

 

Adobe Flash Player 11 ActiveX (x32 Version: 11.9.900.170 - Adobe Systems Incorporated) ----> wtyczka dla IE

Adobe Flash Player 11 Plugin (x32 Version: 11.9.900.170 - Adobe Systems Incorporated) ----> wtyczka dla Firefox

Java 7 Update 45 (x32 Version: 7.0.450 - Oracle)

Microsoft Office Standard 2010 (x32 Version: 14.0.4763.1000 - Microsoft Corporation) ----> instalacja SP2

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...