Skocz do zawartości

Blokada "Komorowski"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dosłowie przed kilkoma minutami mój komputer został zablokowany ,, Komorowskim ,,

Nie mam pojęcia czy to pomorze ale urocomiłem komp. w trybie awryjnym i resetuje całkowicie system!

( windows 8 ) Chciałem dodac że nie mam zielonego pojęcia o komputerach nie znam nawet najprostrzych wyrazeń o tematyce komputerowej bo jest on tylko w domu do przegladania stron oraz skypa.Dlatego też jesli napiszecie mi Państwo w ,, waszym,, jezyku czyli tych którzy w tym ,, siedza ,, to zapewne tego nie zrozumiem.

Prosze mi tylk napisać czy jest to cos złego dla kmputera czy nie? Dostałem adres programu który mam ściągnąć i wgrać z pendriva i podobno bedzie ok.

 

http:/ukash-virus.blogspot.com

 

bo rozumiem ze jak zaniose laptop  do servisu to usuną blokade bez kłopotu ? Tylko chciałem zaoszczedzić pieniadze ale nie znam sie w oglole na komp. wiec czy dam sobie radę ? może jest jakis łatwy schemat krok po kroku nawet dla zatwardziałych laików by usuneli problem sami ?

 

Bardzo proszę Państwa  pomoc.

Dziękuję wszystkim za poswiecony mi czas.

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie mam pojęcia czy to pomorze ale urocomiłem komp. w trybie awryjnym i resetuje całkowicie system!

Czy masz na myśli reset ustawień wbudowany do Windows 8? Poza tym, zanim się posuniesz tak daleko z resetem ustawień: czy sprawdziłeś czy na pewno po ponownym uruchomieniu komputera ta blokada nadal istnieje? Ten "Komorowski" to może być jednorazowy komunikat, który zanika po restarcie.

 

I by ocenić sytuację potrzebuję raporty z narzędzi. Ta blokada jest w wielu wariantach. Poproszę o raporty z FRST.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...