Skocz do zawartości

Nie mogę zalogowac się na facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie moge zalogowac się na swoje konto na facebooku. Wyskakuje mi informacja: Z przyczyn bezpieczeństwa Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane. Niestety, Twój komputer może być zarażony wirusem."
Najdziwniejsze jest to, że z tego samego komputera na swoje konto loguje się moja siostra bez problemu.

Dopisze, ze skanowałam kompa programem malwarebytes Anti-Malware oraz AdwCleaner. Robilam jeszcze wczoraj scan Mcaffe oraz  kasperskim i wirusów nie wykrył. Dzisiaj jeszcze próbowałam SpyBot, ale zalogowac się dalej nie mogę.

 

Oto logi z dzisiaj:

otl http://www.wklej.org/id/1167128/
extras http://www.wklej.org/id/1167129/

 

 

 

btw facebook jest mi potrzebny niestety do pracy, prowadze sprzedaż pewnych produktów, mam tam wielu klientów. Nie mogę założyc nowego konta..

 

Bardzo prosze o pomoc. jesteście trzecim forum na ktorym zakladam ten wątek. Liczę że mi chociaz tutaj pomożecie.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Combofix podmienił zainfekowana kopie userinit.exe

 

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Usunięto )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.
.
c:\users\GOSIA\AppData\Roaming\inst.exe
c:\windows\pkunzip.pif
c:\windows\pkzip.pif
c:\windows\wininit.ini
.
Zainfekowana kopia c:\windows\system32\userinit.exe została znaleziona. Problem naprawiono
Plik odzyskano z - c:\windows\erdnt\cache\userinit.exe

 

 

Pliki pkunzip.pif pkzip.pif pochodzą od Totalcommandera i zawsze sa usuwane przez Combofix. Bug programu.

 

 

1. Uruchom OTL i w oknie własne opcje skanowania/skrypt wklej:

 

:OTL
IE - HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page Redirect Cache_TIMESTAMP = A8 67 2A 42 BF 25 CA 01 [binary data]
FF - prefs.js..extensions.enabledItems: wrc@avast.com:6.0.1203
FF - user.js - File not found
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@mcafee.com/McAfeeMssPlugin: C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.8.130\npMcAfeeMss.dll File not found
O2 - BHO: (MSS+ Identifier) - {0E8A89AD-95D7-40EB-8D9D-083EF7066A01} - C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.8.130\McAfeeMSS_IE.dll File not found
O2 - BHO: (Lexmark Pasek narzędzi) - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll File not found
O3 - HKLM\..\Toolbar: (Lexmark Pasek narzędzi) - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll File not found
O3 - HKCU\..\Toolbar\ShellBrowser: (Lexmark Pasek narzędzi) - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll File not found
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (Lexmark Pasek narzędzi) - {1017A80C-6F09-4548-A84D-EDD6AC9525F0} - C:\Program Files\Lexmark Toolbar\toolband.dll File not found
O20 - Winlogon\Notify\igfxcui: DllName - (igfxdev.dll) - File not found
O20 - Winlogon\Notify\SDWinLogon: DllName - (SDWinLogon.dll) - File not found

:Files
C:\Program Files\mozilla firefox\plugins\npMcAfeeSRPlgn.dll

:Commands
[emptytemp]

 

Klinij w Wykonaj skrypt.

 

2. Zresetuj Firefoxa  Z menu pomoc > Informacje dla Pomocy tech > Zresetuj program Firefox.

 

Sprawdź czy po resecie mozesz się zalogować na facebooka

 

 

3. Odinstaluj Combofix

 

Klawisz z flagą Windows + R i w polu Uruchom wklej komendę:

 

C:\Users\GOSIA\Downloads\ComboFix.exe /uninstall

 

4. Wykonaj weryfikacje plików systemowych

 

start > polecenie uruchom cmd

 

wklej komendę sfc /scannow

 

https://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfikacja-integralnosci-plikow-via-narzedzie-sfc/

 

jesli bedą jakieś uszkodzenia podajesz przefiltrowany raport CBS.log

Odnośnik do komentarza

Belfegor wszystko zrobiłam tak jak mi napisałeś.Po weryfikacji plików systemowych wyszło, że funkcja ochronna zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki i naprawiłą je pomyslnie. Szczegóły znajduja się w pliku CBS.log - ale jak chcę otworzyć ten plik żeby zobaczyć co było uszkodzone to wyskakuje odmowa dostępu. Na facebook dalej nie mogę się zalogować wrrrrrr...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...