Skocz do zawartości

Problemy z przeglądarkami/Spadek pojemności pamięci RAM


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, od kilku miesięcy mam problemy z odtwarzaniem niektórych stron, jest tak, albo strona ładuje się bardzo długa, albo wyskakuje błąd o treści "Przekroczono limit czasu operacji. Również mam częsty spadek wolnej pojemności pamięci RAM co mnie niepokoi. Zdarza się również, że komputer wyłącza się 8-10 minut co też nie powinno się zdarzać. Wstawiam logi z OTL i GMER. FRST nie chce mi poprawnie działać.

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Żadnych oznak infekcji nie notuję. Pozbądź się tylko drobnego adware:

 

1. Odinstaluj Ask Toolbar (przez Panel sterowania + w Google Chrome w Rozszerzeniach).

 

2. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania. Przedstaw go.

 

 

FRST nie chce mi poprawnie działać.

Co to konkretnie oznacza? Opisz dokładnie co się dzieje.

 

 

Tak jak w temacie, od kilku miesięcy mam problemy z odtwarzaniem niektórych stron, jest tak, albo strona ładuje się bardzo długa, albo wyskakuje błąd o treści "Przekroczono limit czasu operacji. Również mam częsty spadek wolnej pojemności pamięci RAM co mnie niepokoi.

Pierwszy podejrzany wyzierający z raportów to AVG 2011, edycja zresztą nienajnowsza. Odinstaluj go, zresetuj system i podaj czy są zmiany.

 

 

Zdarza się również, że komputer wyłącza się 8-10 minut co też nie powinno się zdarzać.

Wyłącza (power down) czy automatycznie resetuje?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Podczas skanowania programem FRST wyskakuje błąd o treści: "Line 17539 (File "H:\Documents and Settings\Patryk\Moje dokumenty\Downloads\FRST.exe"):  Error: Error in expression." Po tym błędzie program się wyłącza. Po odinstalowaniu AVG nie zauważyłem zbytnich zmian, aczkolwiek kiedy włączam Menedżera zadań wyświetla mi się on nie w pełni a mianowicie przedstawię to w załączniku. Kiedy kończę pracę z komputerem wieczorem i go wyłączam to wyłącza się on po prostu długo, nie tak jak widzę u innych, że to moment i się wyłącza, ale wyłącza się on długo tak jak już nadmieniłem do 8-10 minut.

post-11653-0-29687500-1380810900_thumb.jpg

AdwCleanerR0.txt

AdwCleanerS0.txt

Odnośnik do komentarza

Po odinstalowaniu AVG nie zauważyłem zbytnich zmian

Kolejne rzeczy do wykonania:

 

1. Zweryfikuj transfer dysku w ustępie Skutki uboczne skanu GMER (dyski w trybie IDE, głównie system XP): KLIK.

 

2. Przetestuj tzw. "czysty rozruch": KB310353.

 

3. W Dzienniku zdarzeń jest taki oto błąd WMI:

 

[ Application Events ]

Error - 2013-09-26 13:26:21 | Computer Name = PATRYK-A3577D23 | Source = SecurityCenter | ID = 1802

Description = Usługa Centrum zabezpieczeń systemu Windows nie może ustanowić kwerend

zdarzeń z WMI, aby monitorować zaporę i program antywirusowy innej firmy.

 

Wstępnie zresetuj Repozytorium WMI. Start > Uruchom > services.msc i na liście zatrzymaj usługę Instrumentacja zarządzania Windows. Następnie skasuj cały folder C:\Windows\system32\wbem\repository. Wznów pracę usługi Instrumentacji.

 

4. System w fatalnym stanie aktualizacyjnym i wszystko do nadrobienia: KLIK.

 

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 7.0.5730.11)

 

 

kiedy włączam Menedżera zadań wyświetla mi się on nie w pełni a mianowicie przedstawię to w załączniku

Wszystko gra. Cytuję z mojego artykułu (KLIK):

 

Ciekawostka - Tiny Footprint Mode

 

To jest bardzo często zadawane pytanie, bo wygląd jak z obrazka poniżej sugeruje, iż "Menedżer zepsuł się" :lol: Po podwójnym kliknięciu w ramkę Menedżera Zadań otrzymamy jego wersję skróconą bez zakładek. W takim stadium można zmieniać rozmiar okna. W normalnym trybie można go tylko zmaksymalizować i powiększyć, ale zmniejszyć wedle swoich upodobań nie. W trybie Tiny rozmiar masz wedle życzeń.

 

tiny.gif

Po prostu dwuklik na ramkę.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

1. Wszystko jest poprawnie ustawione

2. Przetestowałem i żadnych zmian nie zauważyłem

3. Wykonane

4. Aktualizacje nadrobione

 

Nadal występuje błąd podczas przeglądania internetu "Przekroczono limit czasu operacji. ". Pasek zadań po aktualizacji przybrał wygląd klasyczny którego nie da się zmienić, nie wiem czy tak powinno być. Po wykonaniu tych czynności udało mi się wykonać poprawny skan FRST a więc załączam logi.

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...