Skocz do zawartości

Weelsof - usunięty? Wysokie użycie procesora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po usunięciu wirusa  weelsof programami ESET Smart Security oraz ESET Rogue Aplications Remover pojawił się następny problem - b. wysokie użycie procesora gdy nic się nie dzieje w systemie, po kilku minutach wzrasta do 100% uniemożliwiając tym samym normalną prace w systemie.

 

44175525522157241734.jpg

 

Poniżej zamiszczam logi, które pojawiły się po użyciu ESET Rogue Aplications Remover:

 

Folder "CC Support Logs", wygenerowane pliki: basic.log, ecls.log, ecls_locations.txt, HiddenFiles.log, 

StartMenu.log:

 

 

 

basic.log: 

 

Log Opened: 2013-09-13 @ 19:44:12
19:44:12 - Clearing Local Machine Explorer Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Clearing Current User Explorer Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Clearing Local Machine System Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Clearing Current User System Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Rebuilding Local Machine Explorer Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Rebuilding Current User Explorer Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Rebuilding Local Machine System Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Rebuilding Current User System Policy
19:44:12 - 10
19:44:12 - Loading Default Legal Notice Caption
19:44:12 - 10
19:44:12 - Loading Default Legal Notice Text
19:44:13 - 10
19:44:13 - Checking for "smtmp" folder
19:48:03 - 10
19:48:03 - Logging Hidden Files
19:48:04 - Creating Cleanup Profile
19:48:04 - Adding Active Setup Temp Folders To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Content Indexer Cleaner To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Downloaded Program Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Internet Cache Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Memory Dump Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Microsoft_Event_Reporting_2.0_Temp_Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Offline Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Offline Pages Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Old ChkDsk Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Recycle Bin To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Remote Desktop Cache Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Setup Log Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding System error memory dump files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding System error minidump files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Temporary Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Temporary Offline Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Temporary Setup Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Uninstall Backup Image To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding WebClient and WebPublisher Cache To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Windows Error Reporting Archive Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Windows Error Reporting Queue Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Windows Error Reporting System Archive Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Windows Error Reporting System Queue Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Adding Windows Upgrade Log Files To Cleanup Profile.
19:48:04 - 1
19:48:04 - Starting Cleanup Manager
20:56:26 - 00
20:56:26 - Getting Drives
20:56:26 - Searching for ESET Command Line Scanner
21:03:15 - 00
21:07:46 - 00
21:12:23 - 00
21:16:24 - 00
21:16:24 - Found ecls.exe in C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security
21:16:24 - Running ESET Command Line Scanner (This may take awhile...)
21:42:42 - Getting CPU Architecture
21:42:42 - Detected Architecture: X86
21:42:42 - Trying To Download ESET SysInspector (X86 Standalone Tool)
Log Opened: 2013-09-13 @ 21:58:40
21:58:40 - Clearing Local Machine Explorer Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Clearing Current User Explorer Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Clearing Local Machine System Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Clearing Current User System Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Rebuilding Local Machine Explorer Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Rebuilding Current User Explorer Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Rebuilding Local Machine System Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Rebuilding Current User System Policy
21:58:40 - 10
21:58:40 - Loading Default Legal Notice Caption
21:58:40 - 10
21:58:40 - Loading Default Legal Notice Text
21:58:40 - 10
21:58:40 - Checking for "smtmp" folder
ecls.log:

ECLS Command-line scanner, version 3.0.669.0, (C) 1992-2008 ESET, spol. s r.o.
Funkcja loader, wersja 1043 (20130415), kompilacja 1051
Funkcja perseus, wersja 1406 (20130822), kompilacja 1541
Funkcja scanner, wersja 8796 (20130913), kompilacja 15115
Funkcja archiver, wersja 1176 (20130821), kompilacja 1144
Funkcja advheur, wersja 1142 (20130712), kompilacja 1107

Wiersz poleceń: /auto /aind /base-dir=C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security /log-file=C:\Documents and Settings\All Users\Pulpit\CC Support Logs\ecls.log 

Skanowanie rozpoczęte   09/13/13 21:16:42
obiekt=„C:\hiberfil.sys”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\hiberfil.sys”
obiekt=„C:\pagefile.sys”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\pagefile.sys”
obiekt=„C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\9rfbdoi9.plz”, nazwa=„odmiana zagrożenia Win32/Kryptik.BKJG koń trojański”, zagrożenie=„wyleczony przez usunięcie (po następnym uruchomieniu)”, działanie=„”, informacja=„C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\9rfbdoi9.plz”
obiekt=„C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TuneUp Software\TuneUp Utilities 2013\TTUSvc.tt”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TuneUp Software\TuneUp Utilities 2013\TTUSvc.tt”
obiekt=„C:\Documents and Settings\All Users\Pulpit\CC Support Logs\ecls.log”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\All Users\Pulpit\CC Support Logs\ecls.log”
obiekt=„C:\Documents and Settings\LocalService\ntuser.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\LocalService\ntuser.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\LocalService\ntuser.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\LocalService\ntuser.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\NetworkService\NTUSER.DAT”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\NetworkService\NTUSER.DAT”
obiekt=„C:\Documents and Settings\NetworkService\ntuser.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\NetworkService\ntuser.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\ntuser.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\ntuser.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\NtUser.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\NtUser.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\UpdatusUser\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\ntuser.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\ntuser.dat”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\ntuser.dat.LOG”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd podczas otwierania ”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\ntuser.dat.LOG”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\5\5fa2a185-404fe9d7”, nazwa=„odmiana zagrożenia Win32/Kryptik.BKJG koń trojański”, zagrożenie=„wyleczony przez usunięcie”, działanie=„”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\5\5fa2a185-404fe9d7”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\CodecTweakTool-0.bin”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\CodecTweakTool-1.bin”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\Win7DSFilterTweaker-0.bin”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\Win7DSFilterTweaker-1.bin”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {tmp}\help_components.rtf”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {tmp}\help_tasks.rtf”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_64bit.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_configuration.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_display_issues.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_dxva.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_general.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_installation.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_miscellaneous.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_mpc.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_playback_issues.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_subtitles.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_thumbnails.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_troubleshooting.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_windows_issues.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq_wmp.htm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Info\faq.css”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Icons\xvid.ico”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Icons\x264.ico”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Icons\delete.ico”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Icons\config.ico”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {tmp}\VC80CRTRedist.msi”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\msvcp60.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mplayerc.ini”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpc-hc.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpc_license_source_and_credits.txt”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpc-hc.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mplayerc.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpciconlib.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\D3DX9_41.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\toolbar.bmp”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.br.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.by.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.ca.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.cz.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.de.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.es.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.fr.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.hu.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.it.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.ja.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.kr.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.nl.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.pl.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.ru.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.sc.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.sk.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.sv.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.tc.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.tr.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mpcresources.ua.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ffdshow_license_source_and_credits.txt”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ffmpegmt.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\libavcodec.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\libmplayer.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ffdshow.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_liba52.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_libdts.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_libfaad2.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_libmad.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_unrar.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\libmpeg2_ff.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_wmv9.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_samplerate.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\ff_vfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_x264.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ff_kernelDeint.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\TomsMoComp_ff.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {code:GetDScalerDir|}\FLT_ffdshow.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\openIE.js”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\ffdshow.ax.manifest”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\ff_vfw.dll.manifest”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1026.bg”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1028.tc”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1029.cs”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1029.cz”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1031.de”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1033.en”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1034.es”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1035.fi”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1036.fr”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1038.hu”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1040.it”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1041.ja”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1045.pl”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1046.br”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1049.ru”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1051.sk”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1053.se”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.1053.sv”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\ffdshow\languages\ffdshow.2052.sc”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\divx.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\dpl100.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\divxdec.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\DivXDecH264.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\xvid.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\xvidvfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\xvidcore.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\StatsReader.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\Xvid_Quant_Matrices.zip”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\DivXc32.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\DivXc32f.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\vp6vfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\vp7dec.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\vp7vfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\vp8decoder.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\x264vfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir41_32.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir41_qc.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir41_qcx.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir50_32.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir50_qc.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\Ir50_qcx.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\I263_32.drv”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\yv12vfw.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\huffyuv.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\ac3filter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\ac3config.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\ac3acm.acm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\ac3file.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\mmamr.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\mmmpcdmx.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\mmmpcdec.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\mmaacd.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\CoreVorbis.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\mp3fhg.acm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\lameACM.acm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\lame_acm.xml”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\divxa32.acm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\vorbis.acm”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\WavPackDSDecoder.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\WavPackDSSplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\madFlac.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\libFLAC.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\DCBassSource.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\bass.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\bass_alac.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\bass_tta.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\bass_aac.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\RLOFRDec.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\OptimFROG.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\MonkeySource.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\MACDec.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\CLVSD.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Mpeg2DecFilter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\MpegSplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\FLVSplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\cdxareader.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\MP4Splitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\MatroskaSplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\OggSplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\avisplitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {win}\avisplitter.ini”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\mkx.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\ogm.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\mp4.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\ts.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\avi.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\mmfinfo.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\splitter.ax”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\mkzlib.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\mkunicode.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\avs.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\avss.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\gdsmux.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\cue2xml.js”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\Haali\dxr.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\vsfilter.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Filters\vsfilter.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {sys}\unrar.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\VobSubStrip.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\mediainfo.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Media Player Classic\mediainfo.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\gspot\gspot.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\gspot\GSpot27.dat”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\gspot\ExportFormat.txt”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\fourcc.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\graphstudio.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\xmllite.dll”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\minicalc.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\SetACL_x86.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\SetACL_x64.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe » INNO » {app}\Tools\dsconfig.exe”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„błąd — plik chroniony hasłem”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\K-Lite_Codec_Pack_620_Mega.exe”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\Assassin's Creed.jar”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\Assassin's Creed.jar » ZIP » 11”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\Assassin's Creed.jar » ZIP » 12”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\Assassin's Creed.jar » ZIP » 13”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\BioShock.jar”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\BioShock.jar » ZIP » RP6.rp”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\C&C Red Alert Mobile.jar”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar » RAR » Nokia  XpressMusic Games Collection\C&C Red Alert Mobile.jar » ZIP » df10_0”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„uszkodzone archiwum — nie można rozpakować pliku.”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\Nokia  XpressMusic Games Collection.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\O4fice7_PL.part1.rar”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„nie znaleziono następnego woluminu archiwum”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\O4fice7_PL.part1.rar”
obiekt=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\O4fice7_PL.part1.rar » RAR » Office 2007 PL.nrg”, nazwa=„”, zagrożenie=„”, działanie=„nie znaleziono następnego woluminu archiwum”, informacja=„C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\ikony\Nowy folder o\Nowy folder\O4fice7_PL.part1.rar”
ecls_locations.txt:

 

C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ecls.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ecls.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ecls.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ecls.exe
HiddenFiles.log:

 

C:\Documents and Settings\Użytkownik\Pulpit\%USERPROFILE% -- has attribute of: SHD
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Moje dokumenty\Default.rdp -- has attribute of: AH
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Moje dokumenty\PP_SLIDE.TMP -- has attribute of: HD
StartMenu.log:

 

The contents of the listed SMTMP folders have been backed up to:
C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\BKUP_s.m.t.m.p

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Infekcja usunięta w niepoprawny sposób. Jest uszkodzone WMI, co objawia się niemożnością pobrania pewnych danych przez FRST oraz tym błędem w Dzienniku zdarzeń:

 

Error: (09/14/2013 04:29:23 PM) (Source: DCOM) (User: ZARZĄDZANIE NT)

Description: Model DCOM odebrał błąd „%%1058” podczas próby uruchomienia usługi winmgmt z argumentami „”

w celu uruchomienia serwera:

{8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820}

 

A to dlatego, że infekcja przekonfigurowała usługę Instrumentacji Windows, usunięto plik infekcji, ale nie naprawiono usługi:

 

S4 winmgmt; C:\DOCUME~1\ALLUSE~1\DANEAP~1\9rfbdoi9.plz [x]

 

Oprócz tego są tak jakby ślady trojanów z lewych paczek Tibia oraz adware (m.in. niestety zainstalowane z produktami IObit), ale to mniejsze piwo.

 

 


Przeprowadź następujące działania:

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

S4 winmgmt; C:\DOCUME~1\ALLUSE~1\DANEAP~1\9rfbdoi9.plz [x]
S4 Application Updater; C:\Program Files\Application Updater\ApplicationUpdater.exe [807800 2013-08-28] (Spigot, Inc.)
S3 Ambfilt; system32\drivers\Ambfilt.sys [x]
S3 cpu; \??\C:\cpu.sys [x]
S3 EagleNT; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleNT.sys [x]
S3 EagleXNt; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleXNt.sys [x]
S3 efavdrv; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\efavdrv.sys [x]
S3 IntcAzAudAddService; system32\drivers\RtkHDAud.sys [x]
S1 mdf15; \??\C:\Program Files\Clarus\Samsung SecretZone\mdf15.sys [x]
S3 Monfilt; system32\drivers\Monfilt.sys [x]
S1 mvd20; \??\C:\Program Files\Clarus\Samsung SecretZone\mvd20.sys [x]
S3 PCASp50; System32\Drivers\PCASp50.sys [x]
S3 SoC PC-Camera Service; system32\DRIVERS\pfc027.sys [x]
URLSearchHook: IObit Toolbar - {0BDA0769-FD72-49F4-9266-E1FB004F4D8F} - No File
URLSearchHook: Vtools Toolbar - {5BFEFF94-6411-4B74-A947-4969134B24DE} - No File
SearchScopes: HKCU - DefaultScope {A9C9047E-8189-471E-94AF-69D5AA92B0B5} URL = http://search.yahoo.com/search?fr=chr-greentree_ie&ei=utf-8&ilc=12&type=183666&p={searchTerms}
SearchScopes: HKCU - {353E353B-3DCB-4113-B770-E41265636A33} URL = http://websearch.ask.com/redirect?client=ie&tb=ORJ&o=&src=crm&q={searchTerms}&locale=&apn_ptnrs=&apn_dtid=OSJ000&apn_uid=118FEB58-68D8-4271-9849-289B85F30327&apn_sauid=D04C53E1-B01B-434A-B07A-2283567CB3CF
SearchScopes: HKCU - {6A1806CD-94D4-4689-BA73-E35EA1EA9990} URL =
SearchScopes: HKCU - {A9C9047E-8189-471E-94AF-69D5AA92B0B5} URL = http://search.yahoo.com/search?fr=chr-greentree_ie&ei=utf-8&ilc=12&type=183666&p={searchTerms}
BHO: IE MANAGER - {DE274C2C-2133-4B4B-93B3-8F21486DABC0} - No File
Toolbar: HKLM - Vtools Toolbar - {5BFEFF94-6411-4B74-A947-4969134B24DE} - No File
Toolbar: HKLM - IObit Toolbar - {0BDA0769-FD72-49F4-9266-E1FB004F4D8F} - No File
Toolbar: HKCU - No Name - {D4027C7F-154A-4066-A1AD-4243D8127440} - No File
Toolbar: HKCU - No Name - {2318C2B1-4965-11D4-9B18-009027A5CD4F} - No File
Toolbar: HKCU - No Name - {EEE6C35B-6118-11DC-9C72-001320C79847} - No File
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [deoijihiiolhlopbdlcphkfdobmkfkap] - C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Chrome_updater\src.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [hbcennhacfaagdopikcegfcobcadeocj] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\saebay_1.0.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [icdlfehblmklkikfigmjhbmmpmkmpooj] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\errorassistant_1.1.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [jbpkiefagocgkmemidfngdkamloieekf] - C:\Program Files\TornTV.com\torn10.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [jcdgjdiieiljkfkdcloehkohchhpekkn] - C:\Documents and Settings\Użytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\External Extensions\{EEE6C373-6118-11DC-9C72-001320C79847}\SweetFB.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [mhkaekfpcppmmioggniknbnbdbcigpkk] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\coupons_2.4.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [pfndaklgolladniicklehhancnlgocpp] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\saamazon_1.0.crx
C:\WINDOWS\system32\roboot.exe
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\b0cl.exe
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Common Files
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Temp
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\app
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Babylon
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Chrome_updater
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\firefox@mozilla.com
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\IE
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Mozilla
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\OpenCandy
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\systweak
C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Win32
Reg: reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\MenuExt\Search the Web" /f
Reg: reg delete HKCU\Software\Mozilla /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Mozilla /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\mozilla.org /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\MozillaPlugins /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Przez Dodaj/Usuń programy odinstaluj adware IObit Toolbar v7.5, Vtools Toolbar v7.5 oraz podejrzany Tibia MULTI-ip changer.

 

3. W Google Chrome przeprowadź następujące operacje:

  • Zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.
  • Ustawienia > karta Rozszerzenia > odinstaluj Amazon Shopping Assistant by Spigot, Domain Error Assistant, SweetIM for Facebook, Slick Savings
  • Ustawienia > karta Historia > wyczyść
4. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

5. Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

6. Zrób nowy skan FRST (zaznacz, by ponownie powstał plk Addition). Dołącz plik fixlog.txt i log z AdwCleaner.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Na temat logów:

- Czy przypadkiem nie zmieniłeś gdzieś kolejności akcji? W fixlog dużo odczytów "not found".

- Podałeś mi zbędną kolekcję logów z FRST, stare z pierwszego uruchomienia i duplikaty raportu bieżącego, które usuwam zostawiając tylko najnowszy po zadanych akcjach. Zawsze bieżącym logiem jest ten na Pulpicie, a logi w folderze C:\FRST\Logs to zarchiwizowane materiały.

- Log z GMER zrobiony w niepoprawnym środowisku, przy czynnej emulacji SPTD: KLIK. Ponadto, log wkleiłeś do posta, przeniosłam do załącznika. Błąd "braku uprawnień" przy załączaniu raportu stąd, że zapisałeś log opcją w GMER (powstaje plik *.LOG niedopuszczalny w załącznikach), a w instrukcjach ja zadaję wklejanie do Notatnika (ręczny zapis do formatu *.TXT).

 

Akcje poprawkowe:

 

1. Pobierz najnowszy FRST (ma poprawki błędów). Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [deoijihiiolhlopbdlcphkfdobmkfkap] - C:\Documents and Settings\Użytkownik\Dane aplikacji\Chrome_updater\src.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [hbcennhacfaagdopikcegfcobcadeocj] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\saebay_1.0.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [icdlfehblmklkikfigmjhbmmpmkmpooj] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\errorassistant_1.1.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [mhkaekfpcppmmioggniknbnbdbcigpkk] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\coupons_2.4.crx
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [pfndaklgolladniicklehhancnlgocpp] - C:\Program Files\Common Files\Spigot\GC\saamazon_1.0.crx
2013-08-30 17:08 - 2013-08-30 17:08 - 00000000 ____D C:\Program Files\IObit Toolbar
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f
Reg: reg delete "HKU\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes" /f

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Usuń martwe wejścia IObit Toolbar v7.5, Vtools Toolbar v7.5 tym narzędziem: KLIK.

 

3. Zresetuj cache wtyczek Google Chrome. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.

 

4. Zrób nowy skan FRST (bez Addition). Dołącz plik fixlog.txt.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...