Skocz do zawartości

delta-search w przeglądarkach, help!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ( choć dla mnei średni )!

 

Po próbie zainstalowania jakiegoś darmowego programiku do rysowania rzutów COŚ wskoczyło mi do komputera. Sytuacja jest następujaca:

1. W obu przegladarkach zagnieździła się DELTA SEARCH , nie wiem skąd ..( domyslnie było iGoogle ) Niemogę jej usunąć. :(((

 

2. Próbowałem przywrócić system do dnia wczorajszego, co zresztą niby się udało ale nie zmieniło nic w sprawie delty search

 

3. W firefoxie data przy tej przegladarce jest po rosyjsku. i jak na złość pojawia się zawsze komunikat z "gratulacjami", a to wpływa negatywnie na moje ciśnienie  Poniżej screen, byc może zbyteczny. 

 

Czy to jest infekcja? Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich. Poniżej OTL i extras, dawno nie byłem tu, jesli coś jeszcze potrzeba proszę o wskazówki.

 

 
 
 
 
 
Edycja / PS.  1.w przeglądarce firefox i chrome udało mi się w opcjach zmienić i wrócić do zwykłej strony startowej. 
Proszę o podpowiedź czy to wystarczy, żeby pozbyc się delty na dobre i czy logi nie wskazują na jakis poważniejszy problem .. Pozdrawiam

post-10077-0-69640000-1375350294_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...