Skocz do zawartości

Dziwne, powolne działanie systemu


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni mam problem z wolnym działaniem Komputera, czy to włączam jakiś program to komputer się zawiesza i nic nie mogę zrobić, myszka działa strasznie powoli, dopiero później wszystko wraca do normy. Z przeglądarki nie można normalnie korzystać, nie da się pisać ponieważ jest duże spowolnienie i litery pojawiają się później.

 

Logi dodałem w załączniku, mam nadzieję że problem się rozwiąże.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 4 tygodnie później...

W systemie działa adware. Przeprowadź następujące działania:

 

1. Przez Panel sterowania odinstaluj adware BrowserDefender, Bundled software uninstaller, DealPly, Delta toolbar, Delta Chrome Toolbar oraz wątpliwego cudaka Dll-Files.com Fixer.

 

2. Wyczyść przeglądarki ze śmieci:

- Google Chrome: w Rozszerzeniach odinstaluj to co się powtarza z w/w listy i to czego nie znasz. W zarządzaniu wyszukiwarkami ustaw Google jako domyślną, po tym skasuj z listy śmieciarskie. Wyczyść Historię.

- Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Reset nie naruszy zakładek i haseł.

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania.

 

3. Zrób nowe logi: OTL z opcji Skanuj (już bez Extras) + FRST (ma powstać plik Addition). Dołącz log utworzony przez AdwCleaner.

 

 

temat zjechał na drugą stronę i nikt już go nie zobaczył.

To nie ma żadnego znaczenia na której stronie jest temat. Widzę wszystko, dodatkowo forum automatycznie znakuje nieprzeczytane tematy. Brak szybkiej odpowiedzi jest dyktowany moim urlopem wakacyjnym.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...