Skocz do zawartości

Błędne przekierowywanie + blokada komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jakiś czas temu pojawił mi się problem z google. Po wyszukaniu zadanego hasła i kliknięciu na link, przekierowywało mnie na "niewłaściwe" strony (reklamy itp). Dopiero po 3 krotnym klikaniu wstecz i na link przekierowywało na właściwą stronę.

Dzisiaj pojawiła mi się jeszcze dodatkowo plansza "komputer został zablokowany z powodu naruszenia prawa polskiego", której w żaden sposób nie mogę ominąć.

 

Tryb awaryjny też mi nie działa, więc wrzucam log z bootowalnej płytki:

 

OTL.Txt

 

Byłbym wdzięczny za pomoc i wskazówki jak sobie z tym poradzic.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na czym polega niemożność wejścia w Tryb awaryjny i czy próbowałeś wszystkie typy (w tym Tryb awaryjny z Wierszem polecenia)?

 

1. Z poziomu OTLPE uruchom OTL i w sekcji Custom Scans/Fixes wklej:

 

:OTL
O4 - HKU\Krystian_ON_D..\Run: [] D:\Documents and Settings\Krystian\jucheck.exe (Advanced Micro Devices, Inc.)
 
:Files
D:\Documents and Settings\Krystian\*.exe
D:\WINDOWS\System32\dswaveu.dll
D:\WINDOWS\tasks\Kwafg.job
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Run Fix.

 

2. Zaloguj się normalnie do Windows. Przez Dodaj/Usuń programy odinstaluj zbędny program Logitech Desktop Messenger.

 

3. Zrób nowe logi z OTL spod Windows (ma powstać też plik Extras) + GMER. Ten OTL w OTLPE jest zbyt stary.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dziekuję, tablica z informacja o blokadzie zniknęła, można cokolwiek zrobić :)

 

System awaryjny z wierszem poleceń, zawieszał się podczas ładowania na pierwszej linijce.

Pozostałe tryby, restertowały komputer podczas ładowania (po ok 2 sek, od wybrania trybu.

 

Logi z OTL spod Windows w załącznikach. Z GMER wrzuce jutro, bo dzisiaj nie bede juz mial dostepu do tego komputera, a widze, ze chwile to potrwa

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza

Na GMER czekam. Dotychczasowe zadania wykonane, ale wymagana drobna poprawka:

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Reg
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\mountpoints2]
 
:Services
catchme

 

Klik w Wykonaj skrypt. Tym razem nie będzie restartu.

 

2. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (bez Extras).

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Teraz zadanie wykonane. Idziemy dalej:

 

1. W OTL uruchom Sprzątanie.

 

2. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

3. Na wszelki wypadek zrób jeszcze skan w Malwarebytes Anti-Malware (przy pytaniu o typ wersji wybierz darmową bez rezydenta). Jeżeli coś zostanie wykryte, przedstaw raport.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
9.07.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...