Skocz do zawartości

V9 pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mniej więcej taki jak tutaj: https://www.fixitpc.pl/topic/7112-v9-nie-moge-usunac/

Na początku wykonałam skan adwcleaner, co nie pomogło, zrobiłam skan OTL(załączam logi)

wykonałam skrypt z tego tematu, też nie pomogło (również załączam logi - te z numerkiem 2).

Szczerze te pliki nic mi nie mówią i tutaj pojawia się problem, z którym mam nadzieję ktoś mi pomoże i powie mi co mam z tym w ogóle zrobić :)

Extras.Txt

OTL.Txt

Extras2.Txt

OTL2.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W Twoich raportach nie ma żadnych śladów adware v9.

 

Na początku wykonałam skan adwcleaner, co nie pomogło, zrobiłam skan OTL(załączam logi)
wykonałam skrypt z tego tematu, też nie pomogło (również załączam logi - te z numerkiem 2).

 
Proszę:
- Sprecyzować w której przeglądarce jest problem i podczas jakich operacji (strona startowa / nowa karta / wyszukiwarka).
- Podać log utworzony na dysku C przez AdwCleaner podczas usuwania. Należy sprawdzić co robił.
- Nigdy nie wykonywać skryptów przeznaczonych dla cudzych przypadków. To skrypty unikatowe. Kompletny brak zgodności: ani takich wpisów v9 w Twoim systemie nie było (tylko sobie zaszkodziłeś zerując już poprawne wpisy IE), ani skrypt nie adresował tylko v9 (jeszcze inne rzeczy i to w ścieżkach nieistniejących w Twoim systemie).
 
 
 
.

Odnośnik do komentarza

Firefox, Chrome. Na startowej już nie ma, wyłączyłam w opcjach, później włączało się po kliknięciu na przycisk strony startowej, to wyłączyłam tak: prawy na skrót, i kasowanie w okienku element docelowy zostawiłam "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" i analogicznie w firefoxie, bo gdzieś znalazłam, że tak się da. Teraz zostało tylko jak zamykam i otwieram przeglądarkę od nowa otwierają mi się zamknięte karty plus V9, chociaż jej tam nie było. I jak w pasku wpisuje 'V9 ' to automatycznie przełącza mi z wyszukiwarki google na V9 właśnie (to też pewnie da się doraźnie w opcjach przeglądarki wyłączyć, ale chciałabym się tego pozbyć całkiem).

O logu zapomniałam, już naprawiam błąd.

Ups... Mam nadzieję, że nic bardziej nie zepsułam ^_^

1.txt

Odnośnik do komentarza

Podajesz mi zły log, z wynikami przetwarzania skryptu OTL. To log bezużyteczny, przecież ja wiem co zrobił skrypt widząc sam skrypt zadany w innym temacie (nic nie pasuje = nic prawidłowo nie wykonane). Ja proszę o log z AdwCleaner, program go utworzył na C.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
2.07.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...