Skocz do zawartości

Robak Morto i chyba coś jeszcze...


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj coś mnie podkusiło, żeby sobie przejrzeć dziennik systemu klikam zakładkę zabezpieczenia, a tam hulaj dusza piekła nie ma Logowanie za logowaniem na moje konto, gdzie mnie nawet w domu nie było przeczytałem cały raport okazało się ze logowanie było wykonane zdalnie z komputera brata, kiedy zblokowałem przez zaporę okazało się ze nie mogłem nic już zrobić co potrzebowało konta admina. Przywróciłem system teraz potrzebuje waszej pomocy sam nie dam rady 2 antywirusy wykryły całe nic. 

 

 

Mam nadzieje ze jest jakis ratunek. Win7 64Bit

Nowy dokument tekstowy.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro "walczysz z robakiem", to temat w niewłaściwym dziale. Przenoszę do działu diagnostyki infekcji i łączę z poprzednim. Daj mi moment na analizę raportów.

EDIT:

Log z OTL zrobiony na złych ustawieniach (opcja Rejestr ustawiona na Wszystko a ma być Użyj filtrowania). W raportach nie ma oznak infekcji. Nie ma takich śladów: KLIK.
 
 

Wczoraj coś mnie podkusiło, żeby sobie przejrzeć dziennik systemu klikam zakładkę zabezpieczenia, a tam hulaj dusza piekła nie ma Logowanie za logowaniem na moje konto, gdzie mnie nawet w domu nie było przeczytałem cały raport okazało się ze logowanie było wykonane zdalnie z komputera brata, kiedy zblokowałem przez zaporę okazało się ze nie mogłem nic już zrobić co potrzebowało konta admina.

 
Skąd pewność, że to robak Morto? I nie wiadomo co tak naprawdę zablokowałeś, omyłkowo mogłeś naruszyć poprawną funkcję systemu.
 
 

Przywróciłem system teraz potrzebuje waszej pomocy sam nie dam rady 2 antywirusy wykryły całe nic.

 
Przywracanie systemu to bardzo silna procedura na Windows 7 (cień woluminu zrzucany). Nic dziwnego, że coś może być niewykrywane = bo tego może już po prostu nie być. Wypowiedz się wyraźnie czy w systemie Windows 7 nadal występują określone problemy? Poza tym, możesz oceniać niewłaściwy system, to komputer brata może być zainfekowany, nie Twój. Proszę o zestaw raportów z komputera brata.
 
 

mam uszkodzony antywirus nie mogę go odinstalować i skonczyła mi się licencja w tej chwili proces antywira odpowiadajacy za walke z rootkit zjada mi powyżej 50% procka ;/ Dr.web

 
Usunięcie uszkodzonego lub niemożliwego do deinstalacji Dr. Web za pomocą narzędzia Drweb Antivirus Removal Tool.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy w oglądanym tu systemie Windows 7 nadal występują określone problemy / próby nieautoryzowanego dostępu. Jak mówiłam, śladów infekcji tu nie notuję. Widzę że Dr. Web pomyślnie został odinstalowany. Na razie nie mam czym się zajmować i czekam na zestaw raportów (OTL+GMER) z komputera brata.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
2.07.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...