Skocz do zawartości

Restartowanie się komputera


Hahah208

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem. Otóż mój bardzo stary laptop (Acer Travelmate 2410) co jakiś czas się restartuje. Jakiś tydzień temu instalowałem system na nowo, oprócz sterowników i kilku programów nie ma tam nic zainstalowane. Przy restarcie wywala blue screena, ale nie mam możliwości sprawdzić jaki to błąd, ponieważ po chwili już znika.

Dodaję log z OTL'a, jeżeli mam dać coś jeszcze to proszę o poinformowanie.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Jakiś tydzień temu instalowałem system na nowo, oprócz sterowników i kilku programów nie ma tam nic zainstalowane. Przy restarcie wywala blue screena, ale nie mam możliwości sprawdzić jaki to błąd, ponieważ po chwili już znika.

 

1. W kwestii BSOD, punkt 5 w ogłoszeniu i analiza plików DMP: KLIK.

 

2. W Dzienniku zdarzeń masz błędy, BSOD 0x000000f4 i komunikat o uszkodzeniu struktury plików:

 

Error - 2013-01-31 06:53:20 | Computer Name = KOMPUTEREK | Source = System Error | ID = 1003

Description = Kod błędu 000000f4, parametr 1 00000003, parametr 2 82e17740, parametr

3 82e178b4, parametr 4 805c749a.

 

Error - 2013-01-31 06:54:28 | Computer Name = KOMPUTEREK | Source = Ntfs | ID = 262199

Description = Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie do użytku.

Uruchom

narzędzie chkdsk na woluminie C:.

 

To może sugerować problemy z dyskiem. Na początek zastosuj się do komunikatu i zrób sprawdzanie dysku systemowym checkdiskiem.

 

3. Nieaktualizowany Windows i do nadrobienia wszystko (SP3 + IE8 + reszta łat):

 

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...