Skocz do zawartości

Internet Explorer nie chce się uruchomić


nt2011

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat zmienia dział, oznak infekcji brak. Objaśnij na czym polega "Internet Explorer nie chce się uruchomić" i co robiłeś przed usterką, bo z takim sformułowaniem daleko nie zajedziemy. Jedne co log mi na razie mówi, to że system ma krytyczny poziom aktualizacji (brak SP3), a wersja IE nie może być nawet wykryta:

 

Windows XP Professional Edition Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = )

 

 

 

PS. Skasuj z dysku te obiekty:

 

[2012/09/03 19:12:01 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Program Files\v9Soft

[2012/08/20 15:37:51 | 000,000,000 | -HSD | C] -- C:\found.000

 

I uruchom Sprzątanie w OTL, które powinno dokasować szczątki po nieprawidłowo odinstalowanym ComboFix kiedyś tam w przeszłości.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Problem polegał na tym że system zaczął się resetować w kółko...

1.Uruchomiłem chkdsk /r z konsoli i system zaczął działać poprawnie

2. Następnego dnia znowu się resetował, znowu więc chkdsk /r, udało się na chwilę po czym znowu reset w kółko

3. Uruchomiłem WD HDD coś tam (z płyty HIren's Boot ) i wykazało że dysk ma błędy

4.Zrobiłem obraz dysku Acronisem

5.Wgrałem obraz na nowy dysk i nie uruchamiał się system, więc...

6 chkdsk /r na nowym dysku i system zaskoczył

7. Jedyne błędy to coś z język się poprzestawiał ale to już ok, profil outlooka się też zbuntował ale to już ok, aczkolwiek zginęły maile z 4 dni, no i ten IE

8. Bawiłem się w usuwanie składników Windows i usunąłem IE, potem dodałem na nowo, usunąłem wpisy z rejestru, potem pliki z tego wątku http://support.microsoft.com/kb/800141/pl Niestety nic nie pomogło więc zrobiłem przywracanie systemu z przed moich głupich zabaw

9. Wczoraj właśnie wpadłem na pomysł z Service packami.. przeinstalowałem sp2 i nic zainstalowałem sp3 i potem zainstalowałem IE8 i poszło :)

10. Dziś widzę że napisałeś o SP3, więc rada jest trafna. Dziękuję i zrobię jeszcze resztę powyższych rad.

 

Jeżeli po tym co napisałem masz jeszcze ciekawe rady to słucham.

 

Temat do zamknięcia.

Dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...