Skocz do zawartości

Problem z pojawiającym się komunikatem przy starcie systemu


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

start > polecenie uruchom > wklej > control userpasswords2

 

W oknie, które się pojawi odznacz Aby używać tego komputera użytkownik musi wprowadzić nazwe użytkownika i hasło

 

 

Zazwyczaj ten obrazek pokazuje się kiedy chcemy uruchomic program na prawach admina. Funkcja ta wymaga aby na koncie było założone hasło, jednocześnie wymaga aktywnej usługi Logowanie pomocnicze. Nie mam pojęcia skad ten dymek przy starcie systemu :wacko: Może coś zostało zmienione w profilu? Czy logi z OTL robiłaś ze swojego konta ?

 

Computer Name: PIOTR-D30804A1C | User Name: Piotr | Logged in as Administrator.

 

Mozesz spróbować też tej porady. To eliminuje z menu kontekstowego opcję uruchom jako

 

http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-wylaczyc-uzytkownikom-funkcje-uruchom-jako,683

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam sposób z linka i niestety nie działa .Sposób wyżej też nie pomógł .Nic nie przestawiałam w kompie wiec nie wiem czemu coś może być zmienione w profilu .Co do logów z OTL były robione z mojego kompa.(nazwa PIOTR ale komp Gosi).Jakie więc podjąć kroki dalej.?Mam jeszcze 1 pytanko mam KASPERSKY-ego czy jest dość dobry czy może zmienić na inny anty-w.Pozdrawiam , :rolleyes: dziękuję za chęć pomocy i czekam na odpowiedź.;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

U mnie progarmik SystemLook się normalnie otwiera, ale niestety, po wpisaniu podanego wyżej polecenia upierdliwe okno pojawia się nadal.

 

Natomiast co do porady:

 

W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ policies \ Explorer należy ustawić wartość HideRunAsVerb typu DWORD na 1 oraz ponownie uruchomić komputer.

 

to nie mam tam wartości HideRunAsVerb.

 

 

System to Win XP Home SP3

 

 

 

Edit:

Dopiero pomogła  opcja sytemowa "przywracanie systemu" z sprzed kilku godzin. Po tym już nie ma tego wkurzającego okienka. Przed tym żadnego skutecznego sposobu nie mogłem znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...