Skocz do zawartości

Anteck

Użytkownicy
  • Postów

    6
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuję Ci bardzo za zaangażowanie i szczegółową pomoc w mojej sprawie. Odpuszczam drążenie tematu, bo nie jest wart Twojego i mojego czasu. Dysk WDC pojawił się z powodu padnięcia dysku SSD trochę znanej firmy. Straciłem prawie terabyte różnych rzeczy, bo kiedyś wymyśliłem, że SSD to jest to. Dlatego wracam do poczciwych talerzy. Firma od SSD praktycznie odmówiła pomocy, ponieważ nie przedstawiłem dokumentu zakupu. Liczyłem na to, że mają sprzęt, na którym można odczytać zawartość kości pamięci. Odzyskiwanie danych wykonane przez rodzimą firmę odzyskującą dane, jawi mi się jako coś bardzo kosztownego i nie próbowałem tej ścieżki. Do przydługich czasów uruchamiania windy postaram się przyzwyczaić. Intryguje mnie fakt znacznej różnicy czasu w zależności od kolejności uruchamianych systemów. Trochę liczyłem na to, że ktoś już miał taki przypadek. Jeszcze raz dziękuję Ci za Twój czas. Pozdrawiam.
  2. ( Nie udało mi się umieszczenie obrazków pod pierwszym cytatem. ) Obydwa Win10 na jednym dysku? Zależy mi na tym by były na różnych dyskach.
  3. Witam. Mam w komputerze dwa dyski (oba SATA III i UDMA 6): Drive A - CT1000MX500SSD4 (931 GB m2) Drive B - WDC WD10SPZX-17Z10T1 (931 GB) Oba podzielone na partycje. Partycje pod Win10 po około 60GB. Na partycji "1" obu dysków zainstalowany jest TEN SAM system (kopia). Start Win10 na dysku A trwa około 15 sekund. Start Win10 na dysku B trwa około 160 sekund. Uruchomienie systemu na dysku A, gdy uprzednio uruchomiony był Win10 na dysku B, trwa około 100 sekund. Uruchomienie Win10 na dysku A, gdy uprzednio był uruchomiony on sam, trwa około 15 s (jak na początku.). Polegam na Waszej szerokiej wiedzy gdzie jest problem. Moja już się wyczerpała. A po A = 15 s A po B = 100 s B = 160 s Pozdrawiam. Anteck
  4. Idąc tym tropem, zdezaktywowałem wiele pozycji na liście w Autoruns64 i kilka pozycji w TaskScheduler View. Na razie jest spokój. Dziękuję jessica.
  5. Niedługo po starcie systemu, w prawym dolnym rogu pulpitu, pojawia się kolejno kilka powiadomień, których pochodzenie jest mi nieznane. Wyglądają tak jak na załączonym obrazku. Chętnie bym się ich pozbył ale nie wiem jak. 😒
  6. Dysk HDD, 2TB, 3.5", zapisany w 3/4, podłączony do USB za pomocą boxa. Na ten dysk, w tle, były przenoszone pliki. Równocześnie były wykonywane inne prace na komputerze w tym formatowanie pendrive'a. Po jakimś czasie okazało się, że HDD jest pusty (tylko 2 pliki systemowe). HDD wcześniej był w NTFS, został sformatowany w FAT32 tak jak ten pendrive. Pytanie: Jak podejść do tego problemu, czyli przywrócenia NTFS w HDD, ale tak żeby odzyskać poprzednią zawartość? Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...